Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zduńskowolanie wyśpiewali nagrody w Sieradzu i w Łęczycy

Zduńskowolanie wyśpiewali nagrody w Sieradzu i w Łęczycy

ZespVISTAWokaliści z Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli rozpoczęli rok 2019 wyjątkowo udanie! W niedzielę 13 stycznia na I Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Świąteczne Sieradzkie” w Sieradzu podopieczni instruktora Tomasza Marciniaka zgarnęli cztery nagrody.

 

W swoich kategoriach wokalnych najbardziej jurorom spodobali się : Lena Wasilewska zdobywając I miejsce i Aleksandra Ignaczak - II miejsce. Zespół wokalny A Vista zajął miejsce III. Natomiast wyróżnienie otrzymał Norbert Kuświk. Tenże solista zdążył jeszcze tego samego dnia wziąć udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Hej w Dzień Narodzenia” w Łęczycy zajmując tym razem II miejsce.
Serdecznie gratulujemy sukcesów adeptom sztuki wokalnej Pana Tomka i życzymy kolejnych.

Leon Fot. PCKSiR

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u