Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Prezydent Zduńskiej Woli spotkał się z wolontariuszami z miasta

Prezydent Zduńskiej Woli spotkał się z wolontariuszami z miasta

wolontariayEZD- Bardzo mi zależało na tym spotkaniu - mówi Konrad Pokora prezydent Zduńskiej Woli. - chciałem podziękować wolontariuszom za ich działalność, a także powiedzieć, że wolontariat zawsze będzie miał moje poparcie! Prezydent spotkał się z osobami, które bezinteresownie pomagają innym i działają na rzecz lokalnej społeczności. Poza słowami podziękowania i uznania, prezydent podarował zebranym bilety na koncert zespołu Enej oraz symboliczne słodkie serduszka.

 

W spotkaniu wzięli udział wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, członkowie Młodzieżowej Rady Miasta, harcerze ze zduńskowolskiego Hufca, młodzież działająca w Trampolinie oraz społecznicy skupieni wokół Muzeum Historii Miasta i Skansenu Lokomotyw. Spotkanie rozpoczęło się chwilą ciszy ku czci prezydenta Pawła Adamowicza, który zginął podczas 27. Finału WOŚP. Prezydent Gdańska również jako wolontariusz kwestował z Orkiestrą.
Prezydent Pokora podkreślał, że w Zduńskiej Woli jest miejsce dla wszystkich wolontariuszy, niezależnie od tego na czyją rzecz działają. Wszystkie organizacje pomagające drugiemu człowiekowi, organizujące się dla naszych mniejszych czworonożnych braci czy działające na rzecz podtrzymywania naszych tradycji i historii, będą w tym mieście wspierane. Pomaganie ma wiele twarzy - podkreślał prezydent Zduńskiej Woli.
- Dla mnie ma wspaniałą, piękną twarz każdej z osób, która uczestniczyła w naszym spotkaniu - dodał. Na koniec było wspólne zdjęcie z artystami z zespołu Enej i wspaniały koncert tego zespołu.

ŹRÓDŁO: zdunskawola.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u