Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ze zduńskowolską TRAMPOLINĄ można skakać z wydarzenia na wydarzenie

Ze zduńskowolską TRAMPOLINĄ można skakać z wydarzenia na wydarzenie

TRAMPOLINAKluby Dziecięcy i Młodzieżowy „Trampolina”, działające przy parafii św. Antoniego z Padwy przy ul. Łaskiej 88 w Zduńskiej Woli szykują się ostro do lutowych wydarzeń. Nie tylko tych związanych z czasem wolnym od nauki podczas ferii zimowych. Luty będzie w "Trampolinie" pełen muzyki, tańca z terenów Oceanii, spotkań i zmagań sportowych. Jednym słowem "trampoliniarze", a przy okazji ich przyjaciele i wielu fanów z miasta i powiatu zduńskowolskiego oraz regionu, jeśli tylko do Zduńskiej Woli dotrą, będą mogli skakać od 1 do 15 lutego z wydarzenia na wydarzenie.

 

Dodajmy, że od poniedziałku 28 bm. w gościnnych progach "Trampoliny" gości grupa studentów z Nowej Zelandii "the Hub" ( więcej o grupie na na ich profilu: --> https://www.facebook.com/thehubakademie/). Wcześniej występowali przez cztery dni w Namysłowie. To utalentowani, performatywni tancerze z Auckland, którzy prowadzą warsztaty taneczne i muzyczne dla młodzieży na całym świecie i są bohaterami musicalu "Parihaka Runsheel". Musical z silnym naciskiem na kulturę maoryską i polinezyjską. Chodzi w nim o przywódcę Te Whiti, który sprzeciwia się niesprawiedliwości swojego czasu z XIX wieku i nielegalnej konfiskacie swojego kraju. Jego opowieść o pokoju i przebaczeniu jest w XXI wieku inspiracją dla wielu młodych ludzi z Nowej Zelandii i na całym świecie. Wkrótce nowozelandczyków będą mogli oglądać po wyjeździe z Polski podczas ich europejskiej trasy młodzi Niemcy i Holendrzy. A co zaplanowano w "Trampolinie"? O tym poniżej. Szczegóły także na plakatach 1 - 2 lutego. Parafia św. Antoniego, ul. Łaska 88. I tak 1 lutego (piątek) od godz. 18 w kościele dolnym koncert "the HUB", grupy z Nowej Zelandii w ramach projektu "Poznaj Innego" i finał tegoż projektu. 2 lutego (sobota) warsztaty z gośćmi zza granicy, godz. 11, III piętro, siedziba Klubu Młodzieżowego TRAMPOLINA. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

11 - 15 lutego, parafia św. Antoniego. "Ferie z Trampoliną". Szczegóły wydarzeń i zapisy na: --> https://www.trampolinazdunskawola.com/wydarzenia

12 -14 lutego. Klub Młodzieżowy „Trampolina” serdecznie zaprasza młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalną oraz ze szkół średnich z całego regionu na piątą edycję turnieju futsalu V TRAMPOLINA CUP, który odbędzie w dniach 12-14 lutego, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr. 6 przy ul. Złotej 46
Celem turnieju jest rozpowszechnianie futsalu wśród młodzieży. Kategorie wiekowe:
- podstawowa (2003-2005)
- ponadgimnazjalna (1999-2002)
Formularze zgłoszeniowe prosimy dostarczyć do dnia 10 lutego poprzez e-mail, na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (temat wiadomości: zgłoszenie do turnieju). Formularze zgłoszeniowe i regulamin dostępne są na naszej stronie internetowej https://www.trampolinazdunskawola.com/ zakładka "Wydarzenia". Prosimy kapitanów drużyn o zapoznanie się z regulaminem. Spotkanie kapitanów drużyn odbędzie się 11 lutego o godzinie 19 w Klubie Młodzieżowym "Trampolina" (w przypadku braku możliwości przybycia prosimy o kontakt, w przeciwnym razie drużyna nie zostaje dopuszczona do udziału w turnieju). W przypadku drużyn gimnazjalnych do wzięcia udziału w turnieju wymagany jest pełnoletni opiekun. Uczestnicy niepełnoletni muszą dostarczyć zgodę rodziców (do pobrania w Klubie Trampolina).
Aby uzyskać więcej informacji organizatorzy proszą kontaktować się telefonicznie: pod nr tel. 691-652-969 lub poprzez adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

opr. Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDziadek przestał chrapać...

Zakłopotany syn zwraca się do ojca:
- Mam dwie wiadomości...
- Pewnie dobrą i złą?
- ...tak jakby, ale dwie w jednej...
- Jak to?! - Ano, dziadek przestał chrapać...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u