Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ze zduńskowolską TRAMPOLINĄ można skakać z wydarzenia na wydarzenie

Ze zduńskowolską TRAMPOLINĄ można skakać z wydarzenia na wydarzenie

TRAMPOLINAKluby Dziecięcy i Młodzieżowy „Trampolina”, działające przy parafii św. Antoniego z Padwy przy ul. Łaskiej 88 w Zduńskiej Woli szykują się ostro do lutowych wydarzeń. Nie tylko tych związanych z czasem wolnym od nauki podczas ferii zimowych. Luty będzie w "Trampolinie" pełen muzyki, tańca z terenów Oceanii, spotkań i zmagań sportowych. Jednym słowem "trampoliniarze", a przy okazji ich przyjaciele i wielu fanów z miasta i powiatu zduńskowolskiego oraz regionu, jeśli tylko do Zduńskiej Woli dotrą, będą mogli skakać od 1 do 15 lutego z wydarzenia na wydarzenie.

 

Dodajmy, że od poniedziałku 28 bm. w gościnnych progach "Trampoliny" gości grupa studentów z Nowej Zelandii "the Hub" ( więcej o grupie na na ich profilu: --> https://www.facebook.com/thehubakademie/). Wcześniej występowali przez cztery dni w Namysłowie. To utalentowani, performatywni tancerze z Auckland, którzy prowadzą warsztaty taneczne i muzyczne dla młodzieży na całym świecie i są bohaterami musicalu "Parihaka Runsheel". Musical z silnym naciskiem na kulturę maoryską i polinezyjską. Chodzi w nim o przywódcę Te Whiti, który sprzeciwia się niesprawiedliwości swojego czasu z XIX wieku i nielegalnej konfiskacie swojego kraju. Jego opowieść o pokoju i przebaczeniu jest w XXI wieku inspiracją dla wielu młodych ludzi z Nowej Zelandii i na całym świecie. Wkrótce nowozelandczyków będą mogli oglądać po wyjeździe z Polski podczas ich europejskiej trasy młodzi Niemcy i Holendrzy. A co zaplanowano w "Trampolinie"? O tym poniżej. Szczegóły także na plakatach 1 - 2 lutego. Parafia św. Antoniego, ul. Łaska 88. I tak 1 lutego (piątek) od godz. 18 w kościele dolnym koncert "the HUB", grupy z Nowej Zelandii w ramach projektu "Poznaj Innego" i finał tegoż projektu. 2 lutego (sobota) warsztaty z gośćmi zza granicy, godz. 11, III piętro, siedziba Klubu Młodzieżowego TRAMPOLINA. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

11 - 15 lutego, parafia św. Antoniego. "Ferie z Trampoliną". Szczegóły wydarzeń i zapisy na: --> https://www.trampolinazdunskawola.com/wydarzenia

12 -14 lutego. Klub Młodzieżowy „Trampolina” serdecznie zaprasza młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalną oraz ze szkół średnich z całego regionu na piątą edycję turnieju futsalu V TRAMPOLINA CUP, który odbędzie w dniach 12-14 lutego, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr. 6 przy ul. Złotej 46
Celem turnieju jest rozpowszechnianie futsalu wśród młodzieży. Kategorie wiekowe:
- podstawowa (2003-2005)
- ponadgimnazjalna (1999-2002)
Formularze zgłoszeniowe prosimy dostarczyć do dnia 10 lutego poprzez e-mail, na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (temat wiadomości: zgłoszenie do turnieju). Formularze zgłoszeniowe i regulamin dostępne są na naszej stronie internetowej https://www.trampolinazdunskawola.com/ zakładka "Wydarzenia". Prosimy kapitanów drużyn o zapoznanie się z regulaminem. Spotkanie kapitanów drużyn odbędzie się 11 lutego o godzinie 19 w Klubie Młodzieżowym "Trampolina" (w przypadku braku możliwości przybycia prosimy o kontakt, w przeciwnym razie drużyna nie zostaje dopuszczona do udziału w turnieju). W przypadku drużyn gimnazjalnych do wzięcia udziału w turnieju wymagany jest pełnoletni opiekun. Uczestnicy niepełnoletni muszą dostarczyć zgodę rodziców (do pobrania w Klubie Trampolina).
Aby uzyskać więcej informacji organizatorzy proszą kontaktować się telefonicznie: pod nr tel. 691-652-969 lub poprzez adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

opr. Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySąsiad, wpadając niespodziewanie,
Zwłaszcza gdy sobie ciut golnie,
Zawsze zadaje mi to pytanie:
Kiedy to wreszcie pier....?

Co dzień się zmiany wprowadza nowe,
Czyniąc to dość nieudolnie. Sąsiad się ciągle łapie za głowę: Przecież to zaraz pier......

Ja mu tłumaczę, że taką władzę
Wybraliśmy dobrowolnie,
A on mi na to: Nic nie poradzę,
Ale to wkrótce pier......

Tak jak przed laty, proces odnowy
Musi się zacząć oddolnie.
Naród po rozum pójdzie do głowy,
I w końcu wszystko pierdolnie.

Z tego powodu logiczny wniosek
Nasuwa się mimowolnie:
Gdy prawda dotrze do miast i wiosek,
Wtedy to z hukiem pie......

Koła historii, jak uczą dzieje,
Toczą się szybciej lub wolniej,
Lecz każdy reżim, mam tę nadzieję,
Wcześniej czy później pier......

Wybaczcie, proszę, że poemacik
Zakończę nieco frywolnie,
Ale pocieszyć pragnę współbraci,
Że to niebawem pier.....

autor: Wojciech Dąbrowski

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u