Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności FERIE ZE SPÓŁDZIELCZYM DOMEM KULTURY W SIERADZU

FERIE ZE SPÓŁDZIELCZYM DOMEM KULTURY W SIERADZU

KULTURYJuż od poniedziałku 11 lutego Spółdzielczy Dom Kultury w Sieradzu zaplanował I turnus feryjny - zajęcia dla dzieci i młodzieży spędzających w mieście czas wolny od nauki. Ten pierwszy potrwa do 15 lutego. Drugi rozpocznie się 18 a zakończy 22 lutego. Przez dwa tygodnie placówka czynna będzie w godz. 9-13.

 

W programie znajdą się zajęcia edukacyjno-zabawowe, warsztaty artystyczne, wizyta na lodowisku „Sirka” (jeśli pozwoli pogoda) oraz spotkania z przedstawicielami służb mundurowych. Codziennie na uczestników czekać będzie poczęstunek. Opłaty za każdy turnus dla dzieci z zasobów Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą 25 zł. Zaś 35 zł uiścić muszą rodzice dzieci spoza SSM. Zapisy i wpłaty przyjmowane są jeszcze w SDK (al. Pokoju 11, tel. nr 43 827-16-20). Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci ze spółdzielczych zasobów.

W piątek 15 lutego zaplanowano pierwszą z zapowiedzianych wycieczek - na ekspozycję PGE „Giganty mocy” w Interaktywnym Centrum Edukacji w Bełchatowie (koszt to 20 zł). Drugą zaplanowano w czwartek 21 do Zduńskiej Woli, na seans filmowy w kinie Ratusz (koszt 20 zł). Podczas wyjazdu ujęte jest też zwiedzanie Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.

Leon

Na plakatach poniżej także propozycje innych placówek w Sieradzkiem. Więcej o tym, co będzie się działo podczas ferii znajdziecie w "CO, GDZIE, KIEDY W SIERADZKIEM OD 7 DO 12 LUTEGO". Już w najbliższy czwartek. Dowiecie się też, jaką pogodę na ten czas prognozują dla naszego regionu synoptycy.

Podobne:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/9337-atrakcyjne-ferie-z-sieradzkim-centrum-kultury
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/9327-ferie-z-domem-kultury-lokator-w-zduskiej-woli-trwaj-zapisy-na-wycieczki

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDziadek przestał chrapać...

Zakłopotany syn zwraca się do ojca:
- Mam dwie wiadomości...
- Pewnie dobrą i złą?
- ...tak jakby, ale dwie w jednej...
- Jak to?! - Ano, dziadek przestał chrapać...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u