Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków

VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków

konkursrecytatorski019VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków odbędzie się 4 kwietnia w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Szadku. Organizatorem konkursu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku oraz Towarzystwo Przyjaciół Szadku. Konkurs Recytatorski jest cykliczną imprezą, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych. Adresowany on jest do wszystkich przedszkoli oraz szkół podstawowych z powiatu zduńskowolskiego i ma na celu pobudzanie aktywności artystycznej, kształcenie wrażliwości literacko-językowej oraz rozwijanie zainteresowań i zdolności u dzieci.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: I kat. - 4 latki, II kat. - 5 latki oraz III kat. 6-cio latki. Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować wiersz dowolnego autora oraz o dowolnej tematyce. Zgłoszenia można przesyłać listownie na adres : Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku, ul. Widawska 16, 98-240 Szadek, elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście do siedziby MGOK . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28.03.2019 r. Organizator przewiduje dla wszystkich uczestników nagrody rzeczowe i dyplomy. Nagrody współfinansowane są przez: Powiat Zduńskowolski, Gminę Zduńska Wola, Gminę Zapolice oraz Gminę i Miasto Szadek.
Patronatem honorowym konkurs objęli: starosta zduńskowolski, wójt gminy Zduńska Wola, wójt gminy Zapolice oraz burmistrz gminy i miasta Szadek. Patronat medialny nad imprezą objęli: Dziennik Łódzki, siewie.tv – Telewizyjny Portal Sieradzkie Wieści, Telewizja Centrum – Regionalna Telewizja Internetowa oraz portal e-zduńska – portal informacyjny Zduńskiej Woli.

Judyta Michalska
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u