Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków

VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków

konkursrecytatorski019VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków odbędzie się 4 kwietnia w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Szadku. Organizatorem konkursu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku oraz Towarzystwo Przyjaciół Szadku. Konkurs Recytatorski jest cykliczną imprezą, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych. Adresowany on jest do wszystkich przedszkoli oraz szkół podstawowych z powiatu zduńskowolskiego i ma na celu pobudzanie aktywności artystycznej, kształcenie wrażliwości literacko-językowej oraz rozwijanie zainteresowań i zdolności u dzieci.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: I kat. - 4 latki, II kat. - 5 latki oraz III kat. 6-cio latki. Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować wiersz dowolnego autora oraz o dowolnej tematyce. Zgłoszenia można przesyłać listownie na adres : Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku, ul. Widawska 16, 98-240 Szadek, elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście do siedziby MGOK . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28.03.2019 r. Organizator przewiduje dla wszystkich uczestników nagrody rzeczowe i dyplomy. Nagrody współfinansowane są przez: Powiat Zduńskowolski, Gminę Zduńska Wola, Gminę Zapolice oraz Gminę i Miasto Szadek.
Patronatem honorowym konkurs objęli: starosta zduńskowolski, wójt gminy Zduńska Wola, wójt gminy Zapolice oraz burmistrz gminy i miasta Szadek. Patronat medialny nad imprezą objęli: Dziennik Łódzki, siewie.tv – Telewizyjny Portal Sieradzkie Wieści, Telewizja Centrum – Regionalna Telewizja Internetowa oraz portal e-zduńska – portal informacyjny Zduńskiej Woli.

Judyta Michalska
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u