Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Baśniowe fantazje Mieczysława Bednarskiego w MBP w Zduńskiej Woli

Baśniowe fantazje Mieczysława Bednarskiego w MBP w Zduńskiej Woli

20190204_170742W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli odbył się wernisaż prac fotograficznych Mieczysława Bednarskiego. Autor jest czynnym członkiem Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego.

 

Mieczysław Bednarski prezentował swoje prace na wystawach zbiorowych, a także indywidualnych między innymi w Miejskiej Galerii Sztuki „CHIMERA” w Łodzi. Na wystawę „Sen nocy letniej” składają się fotografie, które powstały podczas Międzynarodowych Warsztatów Fotograficznych, organizowanych przez Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne. Prace w formie baśniowej fantazji, na pograniczu snu, prezentują skutki postępu cywilizacyjnego. Fotografie są wołaniem o pomoc przyrody w nierównej walce ze współczesnym człowiekiem. Wystawę można oglądać w MBP w Zduńskiej Woli.

Emilia Rybus.

MBP Zduńska Wola

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u