Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W Widawie - pożegnanie komendanta

W Widawie - pożegnanie komendanta

260-82128Są w życiu takie chwile, kiedy przychodzi czas wytchnienia od zawodowego zgiełku dnia codziennego i właśnie taki moment nadszedł dla kom. Andrzeja Bykowskiego. W poniedziałek, 4 lutego komisarz Andrzej Bykowski, komendant Komisariatu Policji w Widawie pożegnał się z mundurem. Był to jednocześnie czas powierzenia obowiązków jego następcy asp. szt. Radosławowi Błaszczykowi.

Komisarz Andrzej Bykowski zdecydował się na odejście na emeryturę po 30 letniej służbie w mundurze. Ostatnie lata pełnił ją jako Komendant Komisariatu Policji w Widawie. Przez wszystkie lata służby w łaskiej jednostce kom. Andrzej Bykowski dał się poznać jako funkcjonariusz, który sumienie i z pełnym zaangażowaniem wywiązywał się z powierzanych mu obowiązków służbowych, za co był wielokrotnie nagradzany. Młodszym kolegom służył doświadczeniem, dobrą radą i pomocą.
W uroczystej zbiórce uczestniczyła kadra kierownicza jednostki, przedstawiciele władz samorządowych oraz służb mundurowych i instytucji na co dzień współpracujących z Policją, a także policjanci, policjantki i pracownicy cywilni KPP w Łasku. Komendant Powiatowy Policji w Łasku wspólnie z I Zastępcą podziękował za oddanie służbie i poświęcenie w działaniu dla dobra społeczeństwa. Podczas uroczystości gości i współpracownicy złożyli komendantowi podziękowania i życzenia spełnienia planów w życiu osobistym. Andrzej Bykowski podziękował za wspólną służbę podkreślając, że mimo wielu trudów, praca w mundurze była zaszczytem i przyjemnością.
Policyjna brać życzy koledze Andrzejowi, realizacji wszelkich zamierzeń i marzeń oraz wielu sukcesów, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Podczas wspoomnianej uroczystości odbyło się jednocześnie uroczyste wprowadzenie na stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Widawie asp. sztab. Radosława Błaszczyka. Komendant Powiatowy Policji w Łasku wręczył rozkaz o powierzeniu obowiązków na to stanowisko. Asp. szt. Radosław Błaszczyk podziękował za wyróżnienie i okazane mu zaufanie. Wyraził nadzieję, że razem z policjantami widawskiego komisariatu będzie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i tworzyć Policję skuteczną, zasługującą na społeczny szacunek i zaufanie.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u