Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Powstał Klub Prezydencki Solidarnego Miasta Sieradz

Powstał Klub Prezydencki Solidarnego Miasta Sieradz

prezW celu lepszego kontaktu z prezydentem Pawłem Osiewałą oraz usprawnienia pracy Rady Miejskiej Sieradza powstał Klub Prezydencki Solidarnego Miasta Sieradz. Inicjatorem jego powstania jest radny Mirosław Antoni Owczarek, w poprzedniej kadencji przewodniczący RM w Sieradzu.

 

- O powstaniu Klubu przesądziły kwestie związane z poprawą komunikacji naszych radnych z prezydentem Pawłem Osiewałą, a także kwestie organizacyjne w funkcjonowaniu Rady Miasta. Chodzi m.in. o uzgadnianie i składanie interpelacji, uzgadniane planów wspólnych działań z prezydentem i w pracy Rady - powiedział siewie.tv Mirosława Antoni Owczarek, radny RM Sieradza. Potwierdził też, że w składzie Klubu znaleźli się następujący radni: Marzanna Kamola, Mariusz Góra, Stanisław Kosatka, Mirosław Antoni Owczarek, Grzegorz Delida i Zdzisław Mosiniak
W składzie komitetu nie znalazły się Beata Jacyszyn oraz Jolanta Pietrus, które do Rady Miejskiej weszły startując właśnie z ugrupowania Solidarni dla Miasta Sieradza.

(lek.),

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u