Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Skate park na ,,Klonowym'' zmodernizowany!

Skate park na ,,Klonowym'' zmodernizowany!

IMG_2939_1200x800Blisko 120 tysięcy złotych kosztowała modernizacja skateparku na osiedlu ,,Klonowe'' w Sieradzu. Wśród nowych urządzeń znalazły się: bank ramp, ławka, poręcz spadkowa, funbox + grindbox, poręcz prosta i quarter pipe.

 

Dla przeciętnego Kowalskiego nazwy nowych urządzeń, które pojawiły się w sieradzkim skateparku brzmią bardzo egzotycznie. Dla ludzi, dla których, jazda deskorolką, hulajnogą, rowerem czy łyżworolkami po zwykłym chodniku nie wystarcza, tajemnicą żadną nie są. Wszystkie wspomniane urządzenia posiadają niezbędne atesty.
Przypomnijmy jednak, że skatepark to miejsce służące do uprawiania aktywności obarczonej dużym prawdopodobieństwem urazów. Dlatego dzieci i młodzież do osiemnastego roku życia powinni korzystać z takich urządzeń tylko pod nadzorem osób dorosłych. Każdy korzystający ze skateparku ma obowiązek używania kasku ochronnego oraz ochraniaczy przez cały czas jazdy. Przypominamy też, że na terenie skateparku obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych oraz środków odurzających.
Jak informuje Michał Sitarek z Referatu Promocji UM w Sieradzu, montaż nowych elementów na skateparku na zlecenie Urzędu Miasta w Sieradzu wykonała w styczniu krakowska firma Techramps.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u