Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wieruszów, Wieluń i Sieradz nie poddały się nadchodzącej wiośnie. Lodowiska wciąż działają

Wieruszów, Wieluń i Sieradz nie poddały się nadchodzącej wiośnie. Lodowiska wciąż działają

51286874_1910959755693697_505094729604530176_nPoza Wieluniem i Wieruszowem namiastkę zimy można poczuć także w Sieradzu. Na lodowisku ,,Sirka'' przy ul. Mickiewicza. Dzieci, uczniowie mają tam wstęp bezpłatny. Skorzystać mogą zeń uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu miasta Sieradza oraz gminy Sieradz. Trzeba tylko okazać ważną, podstemplowaną przez szkolną sekretarkę legitymację. W godz. 11 - 16 wstęp jest bezpłatny.

 

Na swoim profilu na FB Lodowisko Sirka podaje:
"Ferie tylko na Sieradzkim lodowisku! Zapraszamy wszystkich ! Dużych i małych ! W godz 11 - 16 miasto i gmina Sieradz sponsorują DARMOWY WSTĘP dla dzieci! Lodowisko dysponuje łyżwami w rozmiarach 26-47 oraz stojakami do nauki jazdy. Jest też możliwość nauki jazdy z instruktorem!"

Leon

Fot.: Lodowiskao Sirka/FB
Cenniki innych lodowisk: oraz atrakcje tam zaplanowane na czas ferii:
http://www.gosit-wieruszow.pl/lodowisko/
http://www.wosir.org/p,67,lodowisko

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u