Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zrozum i pokochaj siebie! Warsztaty w Zduńskiej Woli pozwolą odkryć Wam MOC!

Zrozum i pokochaj siebie! Warsztaty w Zduńskiej Woli pozwolą odkryć Wam MOC!

5BARYLSKAPo raz drugi mieszkańcy regionu będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez zduńskowolankę, Beatę Barylską. Poświęconych naszym plusom i minusom w działaniu, talentom, niedoskonałościom i wyzwaniom według Księgi Mądrości I-Ching, mającej swe korzenie sprzed 5 tysięcy lat, ale z wykorzystaniem dorobku współczesnego z XXI wieku Rogera Hamiltona (https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Roger_J._Hamilton&prev=search ).

 

Uczestnicy będą się mogli dowiedzieć, jak radzić sobie ze stresem, jak odkryć siebie na nowo w życiu, kiedy wciąż gonimy za pieniędzmi, sławą, dobrobytem, odrzucając uczucia innych. Spotkanie, zaplanowane na 2,5 godziny, odbędzie się 5 marca o godz. 17.30 w nowo otwartym Centrum Medicus przy ul. Opiesińskiej 10 w Zduńskiej Woli (tuż za Kauflandem) i skierowane jest m.in. do osób, które nie czują się spełnione w obecnej pracy i poszukują nowej, bo czują się zgnębione, stłamszone w obecnej. Do uczniów i studentów, którzy wciąż nie wiedzą, jaką szkołę wybrać, bądź czy kierunek studiów w przypadku tych drugich jaki już obrali jest tym, który da im satysfakcję w przyszłości. A jeśli nie daje, czy są na tyle silni i będą mogli się spełnić na zupełnie odmiennym. Także to spotkanie powinno być ważne dla rodziców, którzy nie potrafią sobie poradzić z dorastającymi dziećmi. Często bowiem chcieliby ulokować w nich niespełnione przez samych siebie ambicje, co prowadzi do konfliktów w rodzinie, alienacji, kłótni, wycofania stron konfliktu, a i też do zachowań takich jak alkoholizm, narkotyki, sięganie po wspomagacze... Także dla pań i panów, którzy są rozczarowani obecnym związkiem z partnerem, choćby ze względu na różniące ich priorytety i cele życiowe.
- Wyobraź sobie, że wstajesz codziennie rano i czujesz ekscytację na samą myśl o tym jak spędzisz ten dzień. Wiesz, że przez cały czas będziesz pozostawał w swoim flow. Z przyjemnością będziesz wykonywał wszystkie obowiązki w domu, szkole czy pracy. Będziesz rozumiany i lepiej będziesz rozumiał sposoby myślenia i zachowania innych ludzi. Ze swoją drugą połówką będziesz tworzył harmonijny związek w którym coraz lepiej się rozumiecie a nawet uzupełniacie. Czas będzie szybko płynął w szczęściu i spełnieniu prywatnym i zawodowym - zdradza pani Beata. - Czy to jakaś utopia? Nie! Każdy z nas posiada naturalne talenty, predyspozycje i mocne strony. Odkryte, zrozumiane i właściwie ukierunkowane pozwalają być nam szczęśliwszymi na każdym polu naszego życia, zarówno zawodowym jak i prywatnym. Wykorzystując w pełni swoją moc, podążając za swoim flow, automatycznie przyciągamy wszystko co najlepsze! Często jednak, wymogi środowiska, nieodpowiednia praca czy problemy w związku powodują, ogromny stres. Ten z kolei blokuje nasze flow i odbiera nam wewnętrzną moc i radość życia. Jak możesz to zmienić ? Zapraszam na spotkanie, podczas którego przedstawię narzędzia, dzięki wiele tematów wydawać by się mogło nierozwiązywalnych, rozwiązać się da - zachęca B. Barylska.
Na jakie pytania odpowiedzi usłyszą uczestnicy?
- Jak odkryć swoje naturalne talenty?
- Co oznacza flow i czym jest dla Ciebie?
- Jak być we flow i podążać za nim?
- Jak świadomie kreować swoje szczęśliwsze życie, zawodowe i prywatne?
- Jak lepiej komunikować się i tworzyć pozytywne relacje z innymi ludźmi również partnerem/partnerką życiową?
- Jak w pełni wykorzystać swoją wewnętrzną MOC?!
- Jak rozpoznać swoje wyzwania, do których nie będziesz już podchodził ze stresem, strachem i złością ale pełnym zrozumieniem i akceptacją?
- Mam nadzieję, że moja wieloletnia wiedza, potwierdzona doświadczeniem życiowym, a także pracą w korporacjach będzie inspiracją dla innych do pokochania siebie i swojej doskonałości, a czasem nawet niedoskonałości. Bo to jest pierwszy krok do świadomego kreowania szczęśliwszego życia niż to dotychczasowe - zachęca zduńskowolanka. Prowadząca Beata Barylska to właścicielka i założycielka firmy Imagoo, organizującej i prowadzącej warsztaty rozwoju osobistego. Doświadczony menadżer, coach, trener z ponad 20-letnim stażem, głównie w strukturach korporacyjnych. Z sukcesami pracowała z dużymi grupami menadżerów i liderów osiągających najlepsze wyniki, a jednocześnie podlegających wysokiemu stresowi. Obecnie również Flow Konsultant Dynamics Talent, podąża za swoim flow i dzieli się swoimi doświadczeniami, jak żyć szczęśliwiej pozostając w wewnętrznej harmonii.
Więcej informacji i zapisy na warsztaty do 3 marca: - Beata Barylska tel. 692 494 153, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.imagoo.pl Udział w spotkaniu potwierdza bezzwrotna zaliczka w wysokości 30 zł. Zaliczkę należy wpłacić do 3 marca na konto: Imagoo, Beata Barylska-Rachwalak
mBank: 64 1140 2004 0000 3102 4696 2423 .
Pozostała płatność na spotkaniu, również kartą płatniczą. Po spotkaniu będzie możliwość sesji indywidualnych określających profil osobowościowy uczestnika. Zapisy odbywać się będą już na spotkaniu.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u