Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zrozum i pokochaj siebie! Warsztaty w Zduńskiej Woli pozwolą odkryć Wam MOC!

Zrozum i pokochaj siebie! Warsztaty w Zduńskiej Woli pozwolą odkryć Wam MOC!

5BARYLSKAPo raz drugi mieszkańcy regionu będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez zduńskowolankę, Beatę Barylską. Poświęconych naszym plusom i minusom w działaniu, talentom, niedoskonałościom i wyzwaniom według Księgi Mądrości I-Ching, mającej swe korzenie sprzed 5 tysięcy lat, ale z wykorzystaniem dorobku współczesnego z XXI wieku Rogera Hamiltona (https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Roger_J._Hamilton&prev=search ).

 

Uczestnicy będą się mogli dowiedzieć, jak radzić sobie ze stresem, jak odkryć siebie na nowo w życiu, kiedy wciąż gonimy za pieniędzmi, sławą, dobrobytem, odrzucając uczucia innych. Spotkanie, zaplanowane na 2,5 godziny, odbędzie się 5 marca o godz. 17.30 w nowo otwartym Centrum Medicus przy ul. Opiesińskiej 10 w Zduńskiej Woli (tuż za Kauflandem) i skierowane jest m.in. do osób, które nie czują się spełnione w obecnej pracy i poszukują nowej, bo czują się zgnębione, stłamszone w obecnej. Do uczniów i studentów, którzy wciąż nie wiedzą, jaką szkołę wybrać, bądź czy kierunek studiów w przypadku tych drugich jaki już obrali jest tym, który da im satysfakcję w przyszłości. A jeśli nie daje, czy są na tyle silni i będą mogli się spełnić na zupełnie odmiennym. Także to spotkanie powinno być ważne dla rodziców, którzy nie potrafią sobie poradzić z dorastającymi dziećmi. Często bowiem chcieliby ulokować w nich niespełnione przez samych siebie ambicje, co prowadzi do konfliktów w rodzinie, alienacji, kłótni, wycofania stron konfliktu, a i też do zachowań takich jak alkoholizm, narkotyki, sięganie po wspomagacze... Także dla pań i panów, którzy są rozczarowani obecnym związkiem z partnerem, choćby ze względu na różniące ich priorytety i cele życiowe.
- Wyobraź sobie, że wstajesz codziennie rano i czujesz ekscytację na samą myśl o tym jak spędzisz ten dzień. Wiesz, że przez cały czas będziesz pozostawał w swoim flow. Z przyjemnością będziesz wykonywał wszystkie obowiązki w domu, szkole czy pracy. Będziesz rozumiany i lepiej będziesz rozumiał sposoby myślenia i zachowania innych ludzi. Ze swoją drugą połówką będziesz tworzył harmonijny związek w którym coraz lepiej się rozumiecie a nawet uzupełniacie. Czas będzie szybko płynął w szczęściu i spełnieniu prywatnym i zawodowym - zdradza pani Beata. - Czy to jakaś utopia? Nie! Każdy z nas posiada naturalne talenty, predyspozycje i mocne strony. Odkryte, zrozumiane i właściwie ukierunkowane pozwalają być nam szczęśliwszymi na każdym polu naszego życia, zarówno zawodowym jak i prywatnym. Wykorzystując w pełni swoją moc, podążając za swoim flow, automatycznie przyciągamy wszystko co najlepsze! Często jednak, wymogi środowiska, nieodpowiednia praca czy problemy w związku powodują, ogromny stres. Ten z kolei blokuje nasze flow i odbiera nam wewnętrzną moc i radość życia. Jak możesz to zmienić ? Zapraszam na spotkanie, podczas którego przedstawię narzędzia, dzięki wiele tematów wydawać by się mogło nierozwiązywalnych, rozwiązać się da - zachęca B. Barylska.
Na jakie pytania odpowiedzi usłyszą uczestnicy?
- Jak odkryć swoje naturalne talenty?
- Co oznacza flow i czym jest dla Ciebie?
- Jak być we flow i podążać za nim?
- Jak świadomie kreować swoje szczęśliwsze życie, zawodowe i prywatne?
- Jak lepiej komunikować się i tworzyć pozytywne relacje z innymi ludźmi również partnerem/partnerką życiową?
- Jak w pełni wykorzystać swoją wewnętrzną MOC?!
- Jak rozpoznać swoje wyzwania, do których nie będziesz już podchodził ze stresem, strachem i złością ale pełnym zrozumieniem i akceptacją?
- Mam nadzieję, że moja wieloletnia wiedza, potwierdzona doświadczeniem życiowym, a także pracą w korporacjach będzie inspiracją dla innych do pokochania siebie i swojej doskonałości, a czasem nawet niedoskonałości. Bo to jest pierwszy krok do świadomego kreowania szczęśliwszego życia niż to dotychczasowe - zachęca zduńskowolanka. Prowadząca Beata Barylska to właścicielka i założycielka firmy Imagoo, organizującej i prowadzącej warsztaty rozwoju osobistego. Doświadczony menadżer, coach, trener z ponad 20-letnim stażem, głównie w strukturach korporacyjnych. Z sukcesami pracowała z dużymi grupami menadżerów i liderów osiągających najlepsze wyniki, a jednocześnie podlegających wysokiemu stresowi. Obecnie również Flow Konsultant Dynamics Talent, podąża za swoim flow i dzieli się swoimi doświadczeniami, jak żyć szczęśliwiej pozostając w wewnętrznej harmonii.
Więcej informacji i zapisy na warsztaty do 3 marca: - Beata Barylska tel. 692 494 153, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.imagoo.pl Udział w spotkaniu potwierdza bezzwrotna zaliczka w wysokości 30 zł. Zaliczkę należy wpłacić do 3 marca na konto: Imagoo, Beata Barylska-Rachwalak
mBank: 64 1140 2004 0000 3102 4696 2423 .
Pozostała płatność na spotkaniu, również kartą płatniczą. Po spotkaniu będzie możliwość sesji indywidualnych określających profil osobowościowy uczestnika. Zapisy odbywać się będą już na spotkaniu.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspomnienie starego hipisa...

Siedząc do późna w pracy Janek zaczął wspominać stare hipisowskie czasy, kiedy to niemal codziennie były nowe panienki, narkotyki... Po dwudziestu latach nie palenia marihuany postanowił więc zapalić, przypomnieć sobie dobre czasy. Odwiedził dzielnicę, na której mieszkał za młodu, i sprawdził czy diler Heniek jeszcze żyje i sprzedaje. Okazało się, że Heniek nadal prosperuje.
- Witaj Heniu, nic się nie zmieniłeś...
- Janek, kopę lat...
- Potrzebuję jakieś fajne jointy, bo ze dwadzieścia lat nie paliłem, a chciałbym przypomnieć sobie jak to było...
- Słuchaj Jasiu, sprzedam Ci, ale pod jednym warunkiem. Musisz ten towar palić samemu i najlepiej w zamkniętym pomieszczeniu.
- Dobra stary, niech tak będzie - odparł Stefan i pożegnawszy się pomknął do domu.
Wpada do chałupy, cisza jak makiem zasiał, żona chrapie jak niedźwiedź, dzieciaki tak samo, więc postanowił zamknąć się w łazience. Usiadł na sedesie wypakował towar, nabił lufkę, zaciąga się... Otwiera oczy, patrzy ciemno. Wypuszcza dym - jasno.
- Kurde, ale sprzęcicho się pozmieniało... - pomyślał zdumiony.
I pociągnął drugiego macha. Otwiera oczy, ciemno..., wypuszcza - jasno....
Zdrowo podjarany myśli sobie, że jeszcze raz nic nie zaszkodzi. Zaciąga się - ciemno, wypuszcza dym - jasno.
W tym momencie słyszy walenie do drzwi łazienki....
- Janek. co ty tam robisz? - krzyczy żona.
Janek wszystko wrzucił do sedesu, spuścił wodę i poddenerwowany odpowiada:
- Golę się kochanie!
- Janek, trzy dni...?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u