Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności KTOŚ z ,,M jak miłość'' w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli.

KTOŚ z ,,M jak miłość'' w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli.

Photo10We wtorek miłośnicy seriali i dobrego aktorstwa ze Zduńskiej Woli mieli nie lada gratkę. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w spotkali się z Teresą Lipowską, aktorką telewizyjną i teatralną. Rozpoznawana ostatnio dzięki serialowi „M jak miłość”, w którym od osiemnastu lat wciela się w rolę Barbary Mostowiak.

 

Trzeba jednak pamiętać, że Teresa Lipowska wystąpiła w blisko stu pięćdziesięciu przedstawianiach teatralnych w w ponad siedemdziesięciu filmach. Choćby w takich jak ,,Złote koło'', „Tato”, czy „Rzeczpospolita babska”. Gościem wieczoru była także Monika Mularska – Kucharek, doktor socjologii, terapeuta, trener umiejętności psychospołecznych. Panie rozmawiały głównie na temat książki „Nad rodzinnym albumem. Teresa Lipowska w rozmowach z Iloną Łepkowską.” Podczas spotkania aktorka opowiadała o życiu rodzinnym , karierze, silnej więzi emocjonalnej z mamą i mężem. Spotkanie zakończyło się rozmową z czytelnikami i podpisywaniem książki.

Emilia Rybus
MBP w Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u