Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pralka na wagę zdrowia i życia. Potrzebna od zaraz schorowanej, niepełnosprawnej kobiecie!

Pralka na wagę zdrowia i życia. Potrzebna od zaraz schorowanej, niepełnosprawnej kobiecie!

fawezdFundacja AKTYWNI W POTRZEBIE w Zduńskiej Woli szuka pomcy dla jednej ze swoich podopiecznych. Potrzebna jest tylko albo aż pralka automatyczna dla schorowanej 69-letniej zduńskowolanki, która teraz leży w szpitalu. Ale jak już jest w domu sama nie daje sobie rady z codziennymi czynnościami związanymi z higieną. Dlatego ma zapewnianą stałą opiekę socjalną.

 

Jednak opiekunka ma ciężkie życie, bo aby zapewnić chorej higienę i komfort, zmaga się z praniem, niczym nasze babki z początków XX wieku!
- Pranie u tej seniorki trzeba robić niemal codziennie. Z różnych względów, głównie zdrowotnych i higienicznych. Pomaga tej pani jej opiekunka, ale robi to ręcznie i już nie jest w stanie ogarnąć tych prań. Powiem wprost ta opiekunka robi za starą pralkę ,,Frania'', ale taką bez wyżymaczki! Jakby ktoś by miał zbędną pralkę, to najlepiej proszę dzwonić bezpośrednio do opiekunki tej seniorki, czyli pani Krystyny Gocałek pod nr telefonu 797 672 781. Można też do chorej; tel. 787 617 893, ale dopiero w przyszłym tygodniu, kiedy opuści szpital.
Pralka automatyczna byłaby dla niej najlepszym rozwiązaniem. Nie musi być nowa z górnej półki cenowej, choć taka wystarczyłaby na wiele, wiele lat. Może być używana, ale oby była sprawna - bez usterek, nie do naprawy i podołała codziennym praniom. Choćby na dwa, trzy lata. Bo na razie robione jest ono ręcznie. Mam nadzieję, że są ludzie, którzy nie będą obojętni na los naszej podopiecznej - mówi prezeska fundacji Wiesława Stasiak. Liczy, że znajdzie się dobry duszek, który taką pralkę zechce przekazać schorowanej 69-latce. Siewie.tv też liczy, że w zacnym gronie naszych Czytelników znajdzie się Ktoś, kto zechce wspomóc Fundację. A jeśli sam nie może to udostępni ten post. Jak mawiał Ferdek Kiepski " W kupie siła"!

KamiS

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u