Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Recydywiści od narkotyków

Recydywiści od narkotyków

policja2Ci ludzie mieli już do czynienia z narkotykami i wielokrotnie łamali prawo. 11 marca funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Obaj odpowiedzą przed Sądem w warunkach recydywy. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 4,5.

 

Monitorując środowisko przestępcze policjanci ustalili, że 40-letni zduńskowolanin może posiadać środki odurzające. Mieli nosa! W poniedziałek 11 bm. na trenie miasta zauważyli wytypowanego wcześniej mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się podejrzanie nerwowo. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim 1,8 grama amfetaminy. Zduńskowolanin trafił do policyjnego aresztu, a policjanci przeszukali mieszkanie, w pobliżu którego został zatrzymany. Tam zabezpieczyli ponad 10 gramów marihuany, blisko 14 gramów amfetaminy i ponad gramową porcję metamfetaminy. Zatrzymali również przebywającego tam 38-letniego zduńskowolanina.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u