Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Coraz częściej podczas kłótni argumentem bywa nóż!

Coraz częściej podczas kłótni argumentem bywa nóż!

policja1Czyżby coraz częściej w ludziach budziły się bestie? Do dwóch groźnych zdarzeń, podczas których użyto noży, doszło w ostatnich dniach w Sieradzkiem.

 

Wynikiem kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami było to, że jeden drugiego pchnął nożem. Pogotowie i policja o zdarzeniu w Dzigorzewie zostały poinformowane w poniedziałek 18 marca po godz. 10. Ofiarą jest mieszkaniec Charłupi Małej, sprawcą mieszkaniec Dzigorzewa. Sprawą zajęła się sieradzka policja pod nadzorem prokuratury.
Nóż miał być też argumentem podczas awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Wielunia. Na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. 27- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego będąc pod wpływem alkoholu trzymając, w ręce nóż groził pozbawieniem życia swojej 32- letniej konkubinie oraz jej córce. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali agresywnego 27- latka i noc spędził on w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty kierowania gróźb karalnych wobec 32- latki oraz jej 15-letniej córki.
Mężczyzna odpowie za swoje czyny w warunkach tzw. recydywy, ponieważ był już wcześniej skazany za podobne przestępstwa. Na miejsce wezwani zostali strażacy, by pomóc policjantom w dostaniu się do mieszkania. Kiedy jednak strażacy przyjechali, drzwi były już otwarte, a funkcjonariusze policji zdążyli ująć pijanego recydywistę. Strażacy udzielali pierwszej pomocy jednej z osób, którym groził 27-latek.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u