Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Narkotykowy ,,boss'' za tysiąc złotych plus...

Narkotykowy ,,boss'' za tysiąc złotych plus...

policja2Naiwny 21-latek chciał uniknąć kary za posiadanie środków odurzających i jazdę samochodem pomimo sądowego zakazu. Jak? Proponował policjantom 1000 złotych. Kiedy nie zrobiło to wrażenia dodał złotą bransoletę i telefon komórkowy. Za próbę przekupstwa grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

 

Działo się to 22 marca. Policjanci z posterunku w Szadku zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mazda. Podczas rozmowy z siedzącym za kierownicą mężczyzną wyczuli w samochodzie charakterystyczny zapach marihuany. Ich podejrzenia okazały się trafne. Młodzieniec posiadał przy sobie oraz w schowku samochodowym prawie 2,5 grama tego narkotyku.
Chcąc uniknąć kary za posiadanie środków odurzających starał się skłonić funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności służbowych. Próbował wręczyć im złotą bransoletę, telefon komórkowy oraz 1000 złotych łapówki. Bez skutku. O próbie korupcji policjanci powiadomili dyżurnego zduńskowolskiej komendy. Ustalili również, że zatrzymany przez nich mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i prowadził pomimo orzeczonego sądownie zakazu. Zatrzymany usłyszał prokuratorski zarzut usiłowania wręczenia policjantom łapówki, posiadania środków odurzających i złamania sądowego zakazu.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u