Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pijany 15-latek skradł babci Chevroleta. Wpadł podczas policyjnego pościgu

Pijany 15-latek skradł babci Chevroleta. Wpadł podczas policyjnego pościgu

269-88301_mo1Zduńskowolscy policjanci po pościgu zatrzymali pirata drogowego z Łodzi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo takich zatrzymanych w całej Polsce codziennie są setki. Tyle, że ten miał... 15 lat. Do tego kierujący Chevroletem nastolatek, mając w organizmie blisko promil alkoholu, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i rozpoczął ucieczkę. A samochód "pożyczył" sobie od babci. Ale bez jej wiedzy!

 

W poniedziałek 22 kwietnia po godzinie 16:00, zduńskowolscy policjanci w Ostrówku próbowali skontrolować Chevroleta, którego kierowca wyprzedzał inny pojazd w miejscu niedozwolonym. Sprawca wykroczenia zignorował sygnały dźwiękowe i błyskowe policji, dodał gazu i zaczął uciekać w kierunku Zduńskiej Woli. Pościg zakończył się na ul. Łaskiej, kiedy policjanci zajechali radiowozem drogę piratowi drogowemu. Okazało się, że za kierownicą Chevroleta siedział 15-letni łodzianin. W traktacie rozmowy policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy. Nastolatek miał w organizmie blisko promil alkoholu. Samochód, którym kierował, zabrał bez wiedzy przebywającej pod Zduńską Wolą babci. 15-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspomnienie starego hipisa...

Siedząc do późna w pracy Janek zaczął wspominać stare hipisowskie czasy, kiedy to niemal codziennie były nowe panienki, narkotyki... Po dwudziestu latach nie palenia marihuany postanowił więc zapalić, przypomnieć sobie dobre czasy. Odwiedził dzielnicę, na której mieszkał za młodu, i sprawdził czy diler Heniek jeszcze żyje i sprzedaje. Okazało się, że Heniek nadal prosperuje.
- Witaj Heniu, nic się nie zmieniłeś...
- Janek, kopę lat...
- Potrzebuję jakieś fajne jointy, bo ze dwadzieścia lat nie paliłem, a chciałbym przypomnieć sobie jak to było...
- Słuchaj Jasiu, sprzedam Ci, ale pod jednym warunkiem. Musisz ten towar palić samemu i najlepiej w zamkniętym pomieszczeniu.
- Dobra stary, niech tak będzie - odparł Stefan i pożegnawszy się pomknął do domu.
Wpada do chałupy, cisza jak makiem zasiał, żona chrapie jak niedźwiedź, dzieciaki tak samo, więc postanowił zamknąć się w łazience. Usiadł na sedesie wypakował towar, nabił lufkę, zaciąga się... Otwiera oczy, patrzy ciemno. Wypuszcza dym - jasno.
- Kurde, ale sprzęcicho się pozmieniało... - pomyślał zdumiony.
I pociągnął drugiego macha. Otwiera oczy, ciemno..., wypuszcza - jasno....
Zdrowo podjarany myśli sobie, że jeszcze raz nic nie zaszkodzi. Zaciąga się - ciemno, wypuszcza dym - jasno.
W tym momencie słyszy walenie do drzwi łazienki....
- Janek. co ty tam robisz? - krzyczy żona.
Janek wszystko wrzucił do sedesu, spuścił wodę i poddenerwowany odpowiada:
- Golę się kochanie!
- Janek, trzy dni...?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u