Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Po pijackiej awanturze 36-latek skończył z nożem w plecach

Po pijackiej awanturze 36-latek skończył z nożem w plecach

policja1Policjanci z Wielunia zatrzymali 37- letnią mieszkankę powiat wieluńskiego podejrzaną o uszkodzenie ciała kompana z alkoholowej libacji. Kobieta w trakcie awantury ugodziła nożem kuchennym 36 - latka, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

21 kwietnia oficer dyżurny wieluńskiej policji otrzymał informację o ugodzeniu nożem mężczyzny w jednym z mieszkań na terenie tego miasta. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w mieszkaniu trwało zakrapiane alkoholem spotkanie trojga znajomych. W jego trakcie pomiędzy kobietą i jednym z mężczyzn wywiązała się awantura, podczas której 36- latek nie pozwalał kobiecie wyjść z domu. Między parą doszło do rękoczynów. W pewnym momencie 37- latka chwyciła nóż kuchenny i zadała cios mężczyźnie w plecy, w okolicy barku. W wyniku tego ciosu mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali 37- latkę i osadzili w policyjnym areszcie. Kobieta w chwili zatrzymania miała ponad promil alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u