Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kamil Bednarek gwiazdą Dnia Otwartych Funduszy Europejskich w Zduńskiej Woli

Kamil Bednarek gwiazdą Dnia Otwartych Funduszy Europejskich w Zduńskiej Woli

11BEDNAREKW sobotę i niedzielę - 11 i 12 maja - w wielu miastach regionu odbywać się będą Dni Otwartych Funduszy Europejskich organizowane przez Urząd Marszałkowski w Łodzi. Między innymi w Sieradzu, Wieluniu, Uniejowie (więcej na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/9803-co-gdzie-kiedy-w-sieradzkiem-od-9-do-15-maja ) oraz w Zduńskiej Woli. W tym ostatnim mieście zaplanowano w sobotę m.in. maraton filmowy i zwiedzanie zrewitalizowanego parku z przewodnikiem. Wieczorem z kolei odbędzie się koncert Kamila Bednarka.

 

Od godz. 10 do 22 skorzystać będzie można w okolicach siedziby Urzędu Miasta z oferty przygotowanej na DOFE' 2019. Odbędą się tam pokazowe mecze gry w koszykówkę z zawodniczkami MUKS Widzew. O godz. 16.30 rozpoczną się koncerty, a na ich zakończenie około godz. 21 wystąpi Kamil Bednarek. Będą też występy lokalnych grup artystycznych. Działać będzie studio otwarte na scenie. Zaplanowano rozmowy z lokalnymi beneficjentami funduszy unijnych oraz prezentację na ekranie na temat dofinansowanych projektów. Tę część poprowadzi aktor Jacek Kawalec.
Będzie prezentacja projektów unijnych na stoiskach i możliwość odwiedzenia beneficjentów z okolicy. Działać będzie strefa informacyjna dla potencjalnych beneficjentów oraz strefa dla dzieci, strefa food z watą cukrową i popcornem. Odbędą się konkursy z wiedzy o funduszach unijnych z nagrodami oraz zajęcia z fotografii, czynne będą tematyczne pokoje zagadek unijnych.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u