Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wojciech Kikowski trenerem 20-lecia Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

Wojciech Kikowski trenerem 20-lecia Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

kikowskiNagrodę dla najwybitniejszego trenera 20-lecia od Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego otrzymał podczas gali jubileuszowej zduńskowolanin - Wojciech Kikowski. W kategorii lekkoatletyka (http://paralympic.org.pl/gala-paraolimpijska-nagrody-za-ostatnie-21-lat-pracy-rozdane/?fbclid=IwAR1yefiDEEPuBCNfmxb7J3eLHCOyKVENMCRXxT7OCsLcfHA00P3vWbz1pXw). Nagrodę odebrał od ministra sportu Witolda Bańki, za działalność na rzecz sportowców, którzy na zawodach krajowych oraz paraolimpiadach zdobyli wiele medali.

 

Gala Paraolimpijska została zorganizowana w Warszawie z okazji 20-lecia Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego w strukturach międzynarodowych oraz 21 lat działalności w kraju. Przypomnijmy, że Wojciech Kikowski był trenerem polskiej, paraolimpijskiej kadry lekkoatletycznej, która startowała na igrzyskach w Sidney w 2000 roku, w Atenach w 2004 roku, w Pekinie w 2008 roku, w Londynie w 2012 roku oraz w Rio w 2016 roku. Był także członkiem zarządu Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
Wojciech Kikowski jest trenerem lekkoatletów IKS Start Zduńska Wola, a i sam jest wciąż w doskonałej formie sportowej. Jest bowiem wielokrotnym mistrzem i wicemistrzem świata weteranów w kilku konkurencjach lekkoatletycznych, między innymi w rzucie oszczepem.

KaMi S

O Wojciechu Kikowskim na siewie.tv:
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/9592-zduskowolanin-wojciech-kikowski-mistrzem-wiata-weteranow-zduskowolanka-wicemistrzyni
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8466-master-senior-z-5-krkami-wojciech-kikowski-z-torunia-przywioz-4-zota-i-srebro

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u