Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W Zapolicach powstała pierwsza w powiecie zduńskowolskim samoobsługowa stacja naprawy rowerów

W Zapolicach powstała pierwsza w powiecie zduńskowolskim samoobsługowa stacja naprawy rowerów

59783300_2840452955995161_916902189719355392_nZduńskowolanie, których miasto od lat nazywane jest miastem rowerów, mogą mieszkańcom gminy Zapolice tylko pozazdrościć. W mieście mamy rowery miejskie, które można wypożyczyć na dwunastu stacjach, ale rzesza mieszkańców wciąż korzysta ze swoich, a te już naprawiać trzeba w wyspecjalizowanych punktach. Nawet za napompowanie kół trzeba zapłacić po 3 do 5 zł za koło! Tymczasem w gminie Zapolice - jak informuje na swoim funpage'u na FB'u zapolicki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu - uruchomiono pierwszą w powiecie zduńskowolskim samoobsługową stację naprawy rowerów!

 

Stację sfinansowano z budżetu FUNDUSZU SOŁECKIEGO na rok 2018. "Jeśli chcecie dokonać drobnej naprawy swojego roweru, napompować koło, dokręcić kierownicę lub pedały, wyregulować siodełko lub ciśnienie w kołach to zapraszamy do nas - w razie potrzeby nasi pracownicy chętnie pomogą." - podaje GOKiS w Zapolicach. Ta wiedza na pewno się przyda miłośnikom dwóch kółek z całego regionu. Do gminy Zapolice prowadzą bowiem ścieżki rowerowe i od strony Zduńskiej Woli, jak i od strony Sieradza.

KaMi S

Fot. GOKiS Zapolice/FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u