Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zaginiony znalazł się w ciągu kilku godzin

Zaginiony znalazł się w ciągu kilku godzin

policja2Tylko kilku godzin potrzeba było policjantom, aby odnaleźć zaginionego 36-latka. Stało się tak dzięki zaangażowaniu i współpracy funkcjonariuszy ze Zduńskiej Woli i Łasku. Mężczyznę odnaleziono całego i zdrowego.

 

14 maja po południu zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie zduńskowolanina. Z przekazanych przez najbliższych informacji wynikało, że rankiem 13 maja mężczyzna nagle opuścił miejsce zamieszkania i ,,mógł znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu''. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. W trybie alarmowym sprawdzono szpitale i placówki służby zdrowia, aby ustalić, czy mężczyzna nie trafił tam z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Sprawdzano również wszystkie potencjalne miejsca pobytu zaginionego.
Przeprowadzone przez zduńskowolskich policjantów czynności oraz współpracy z ościennymi jednostkami policji doprowadziły do szczęśliwego finału. Jeszcze tego samego dnia późnym wieczorem 36-latek został odnaleziony na terenie powiatu łaskiego przez miejscowych policjantów. Mężczyźnie nic się nie stało.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspomnienie starego hipisa...

Siedząc do późna w pracy Janek zaczął wspominać stare hipisowskie czasy, kiedy to niemal codziennie były nowe panienki, narkotyki... Po dwudziestu latach nie palenia marihuany postanowił więc zapalić, przypomnieć sobie dobre czasy. Odwiedził dzielnicę, na której mieszkał za młodu, i sprawdził czy diler Heniek jeszcze żyje i sprzedaje. Okazało się, że Heniek nadal prosperuje.
- Witaj Heniu, nic się nie zmieniłeś...
- Janek, kopę lat...
- Potrzebuję jakieś fajne jointy, bo ze dwadzieścia lat nie paliłem, a chciałbym przypomnieć sobie jak to było...
- Słuchaj Jasiu, sprzedam Ci, ale pod jednym warunkiem. Musisz ten towar palić samemu i najlepiej w zamkniętym pomieszczeniu.
- Dobra stary, niech tak będzie - odparł Stefan i pożegnawszy się pomknął do domu.
Wpada do chałupy, cisza jak makiem zasiał, żona chrapie jak niedźwiedź, dzieciaki tak samo, więc postanowił zamknąć się w łazience. Usiadł na sedesie wypakował towar, nabił lufkę, zaciąga się... Otwiera oczy, patrzy ciemno. Wypuszcza dym - jasno.
- Kurde, ale sprzęcicho się pozmieniało... - pomyślał zdumiony.
I pociągnął drugiego macha. Otwiera oczy, ciemno..., wypuszcza - jasno....
Zdrowo podjarany myśli sobie, że jeszcze raz nic nie zaszkodzi. Zaciąga się - ciemno, wypuszcza dym - jasno.
W tym momencie słyszy walenie do drzwi łazienki....
- Janek. co ty tam robisz? - krzyczy żona.
Janek wszystko wrzucił do sedesu, spuścił wodę i poddenerwowany odpowiada:
- Golę się kochanie!
- Janek, trzy dni...?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u