Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zaginiony znalazł się w ciągu kilku godzin

Zaginiony znalazł się w ciągu kilku godzin

policja2Tylko kilku godzin potrzeba było policjantom, aby odnaleźć zaginionego 36-latka. Stało się tak dzięki zaangażowaniu i współpracy funkcjonariuszy ze Zduńskiej Woli i Łasku. Mężczyznę odnaleziono całego i zdrowego.

 

14 maja po południu zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie zduńskowolanina. Z przekazanych przez najbliższych informacji wynikało, że rankiem 13 maja mężczyzna nagle opuścił miejsce zamieszkania i ,,mógł znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu''. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. W trybie alarmowym sprawdzono szpitale i placówki służby zdrowia, aby ustalić, czy mężczyzna nie trafił tam z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Sprawdzano również wszystkie potencjalne miejsca pobytu zaginionego.
Przeprowadzone przez zduńskowolskich policjantów czynności oraz współpracy z ościennymi jednostkami policji doprowadziły do szczęśliwego finału. Jeszcze tego samego dnia późnym wieczorem 36-latek został odnaleziony na terenie powiatu łaskiego przez miejscowych policjantów. Mężczyźnie nic się nie stało.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u