Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nos psa wieluńskiego dzielnicowego!

Nos psa wieluńskiego dzielnicowego!

264-89567Nie bez powodu mówi się, że dobry policjant czujny jest całą dobę! Nawet po służbie. Taką właśnie czujnością wykazał się jeden z wieluńskich dzielnicowych. Dzięki jego spostrzegawczości doszło do zatrzymania dwóch mężczyzn w wieku 40 i 49 lat, podejrzanych o posiadanie narkotyków. Okazało się po zatrzymaniu, że 40- latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej i powinien od dawna siedzieć za kratkami za wcześniej popełnione przestępstwo.

 

14 maja dzielnicowy, który był po służbie, w trakcie pobytu na jednej z wieluńskich stacji benzynowych zwrócił uwagę na dziwnie zachowującego się mężczyznę. Widząc jego nerwowe zachowanie nabrał podejrzeń, że może być on pod działaniem środków odurzających. Po krótkiej obserwacji dzielnicowy zadzwonił do dyżurnego wieluńskiej komendy informując o swoich podejrzeniach. Na miejsce natychmiast skierowano patrol umundurowanych funkcjonariuszy, którzy na parkingu, w Citroenie, wskazanym przez dzielnicowego, zastali dwóch mężczyzn. Jak się okazało, przy 40-letnim mieszkańcu powiatu pajęczańskiego znaleźli dilerkę ze środkiem odurzającym. Mężczyzna schował ją w portfelu. Ponadto w trakcie przeszukania samochodu znaleźli kolejną torebkę z białym proszkiem, która jak ustalili policjanci należała do drugiego z mężczyzn, 49-letniego mieszkańca powiatu wrocławskiego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina.
Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Ponadto po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się że 40- latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej do odbycia kary pozbawienia wolności. Za popełnione przestępstwo grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. 40 - latek z powiatu pajęczańskiego po przesłuchaniu trafił do więzienia.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyGdy mi ciebie zabraknie...

Autobus z wycieczką zbliża się do granicy.
– Piwo! Siku! – po raz któryś z rzędu rozweseleni wycieczkowicze zmuszają kierowcę do zatrzymania.
Po dłuższej chwili, gdy już z powrotem zajęli miejsca w autokarze, kierowca pyta głośno:
– Czy kogoś nie brakuje?
Cisza. Po przekroczeniu granicy do kierowcy podchodzi mężczyzna i lekko bełkocząc mówi:
– Kurde, nie ma mojej żony...
– No przecież – mówi ze złością kierowca – przed odjazdem pytałem, czy kogoś wam nie brakuje!
Na to facet:
– Ale mnie jej nie brakuje, tylko mówię, że jej nie ma...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u