Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Przechodził ulicę w miejscu niedozwolonym - trafił do więzienia

Przechodził ulicę w miejscu niedozwolonym - trafił do więzienia

policja2To był fatalny zbieg okoliczności dla 39-letniego mężczyzny. Przechodząc w Sieradzu przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, zwrócił na siebie uwagę policjantów. Gdy został wylegitymowany, okazało się, że był poszukiwany do odbycia kary. W ten sposób z ulicy trafił do więzienia.

 

14 maja około godz. 17 policjanci z sieradzkiej drogówki patrolujący miasto jechali Aleją Pokoju. Zauważyli mężczyznę, który zlekceważył obowiązek korzystania z przejścia dla pieszych i pokonywał ulicę poza „pasami”. Funkcjonariusze zareagowali i podjęli interwencję. Podczas legitymowania okazało się, że 39-letni sieradzanin był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, skąd już następnie trafił do zakładu karnego.
Przy okazji policja przypomina, że przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych dozwolone jest jedynie wtedy, gdy odległość od przejścia przekracza 100 metrów. Jednak pod warunkiem, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa lub utrudnienia ruchu pojazdów. Ważne jest również, aby pieszy zachował wtedy szczególną ostrożność.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u