Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

policja2Słuszne okazały się podejrzenia będącego po służbie funkcjonariusza zduńskowolskiej policji oraz przypadkowego świadka co do zachowania kierowcy samochodu Volvo. 56-letni zduńskowolanin miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Stracił prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

16 maja późnym wieczorem policjant Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, będąc po służbie zauważył przy osiedlowym śmietniku nietrzeźwego mężczyznę rozładowującego odpady z podpiętej do samochodu przyczepki. Kiedy po kilku chwilach zobaczył tego samego mężczyznę kierującego autem, zareagował niemalże instynktownie. Podbiegł do samochodu i zatrzymał kierowcę. W tej nietypowej interwencji pomógł mu inny świadek tego zdarzenia. Razem uniemożliwi nietrzeźwemu dalszą jazdę. Wezwali na miejsce patrol policji. Okazało się, że 56-letni zduńskowolanin miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Teraz kierowca za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przez sądem.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u