Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności TARGI CHINA HOMELIFE POLAND; 29-31maja, Ptak Expo w Nadarzynie

TARGI CHINA HOMELIFE POLAND; 29-31maja, Ptak Expo w Nadarzynie

China_HomelifeChina Homelife Poland to największe targi artykułów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Odbywają się w Polsce od siedmiu lat ciesząc się coraz większym zainteresowaniem. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie.

 

Na targach China Homelife Poland co roku prezentuje się ponad 1500 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki. Razem z China Homelife Poland odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy oferują podczas nich swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.
Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne. Więcej informacji o targach na stronie www.chinahomelife247.eu

Uwaga!!! Organizatorzy zapewniają dojazd autobusem miejskim z Dworca Centralnego PKP w Waszawie. Dla zmotoryzowanych bezpłatny wjazd samochodem. Warunkiem jest zgłoszenie online wraz z podaniem nr rejestracyjnego samochodu: http://krs.biuroprasowe.org/formularze/targi-kongres-2019 Dodatkowych informacji udziela biuro organizatora: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. +48 22 225 01 11.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u