Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kiedy baseny przy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli będą otwarte dla amatorów kąpieli?

Kiedy baseny przy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli będą otwarte dla amatorów kąpieli?

IMG_7541Żar leje się z nieba! Można popluskać i ochłodzić się wodzie w Uniejowie oraz w Łodzi. A w Zduńskiej Woli? Niestety, nie. Jak informuje siewie.tv Jolanta Zięba-Gzik, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, planowane jest otwarcie dwóch odkrytych basenów oraz parku wodnego dla dzieci dopiero 20 czerwca.

 

W poniedziałek 10 bm. dopiero rozpoczęła się procedura odbioru dużej niecki basenowej - basenu, który przypomnimy miał być oddany we wrześniu 2018 roku - oraz procedura przy pracach prowadzonych na niecce średniej. Jak podaje pani dyrektor, chodzi o malowanie, odnowę ślizgu zjeżdżalni przy tym basenie oraz o pomieszczenia pracowników gospodarczych.. Równolegle jak informuje trwają badania wody zarówno w nieckach basenowych, jak i w wodnym placu zabaw.
Inwestycja na dużej niecce basenowej jest prowadzona przez Miasto Zduńska Wola. Na razie pani dyrektor nie potrafi podać, czy wzorem lat ubiegłych pierwszy dzień dostępu do basenów, wstępnie oszacowany na 20 czerwca, czyli w Boże Ciało będzie darmowy? Jak twierdzi dyrektorka musi tę kwestię skonsultować z prezydentem miasta.

KaMi S

Fot. MOSiR - J. Zięba-Gzik dla siewie.tv
Ile zapłacą miłośnicy kąpieli w tym sezonie odwiedzający MOSiR w ZdUńskiej WOLI? O tym więcej na: -->http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/9916-ceny-wejciowek-na-zduskowolskie-baseny-przy-ul-kobusiewicza-ostro-w-gor#comments

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u