Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dziewczęta z Czarnożył wicemistrzyniami województwa w piłce nożnej

Dziewczęta z Czarnożył wicemistrzyniami województwa w piłce nożnej

czarnozylypilkawicemistrzostwoJak informuje Radio Ziemi Wieluńskiej, Dziewczęta z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Czarnożyłach zdobyły wicemistrzostwo województwa łódzkiego w piłce nożnej. Stało się to podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju w Pukininie grało pięć najlepszych zespołów z poszczególnych rejonów. Rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

 

Oto skład drużyny dziewcząt z podstawówki w Czarnożyłach: Monika Mikołajczyk, Karolina Sobczak, Aldona Parzybut, Wiktoria Malatyńska, Karolina Jakubowska, Klaudia Pietrzak, Julia Adamczyk, Wiktoria Buda, Aleksandra Tataruch, Weronika Czerwińska i Wiktoria Zychla. Opiekunem drużyny jest Arkadiusz Kipigroch

(opr. KJB)

Fot. SZS w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u