Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Spadł z mostu kolejowego, uszkodził kręgosłup

Spadł z mostu kolejowego, uszkodził kręgosłup

policja2Zabawa nastolatków na moście kolejowym w Sieradzu zakończyła się groźnym wypadkiem. 11 – letni chłopiec spadł z mostu. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Łodzi. Dostarczył go tam śmigłowiec z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Sieradzcy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tego wypadku, do którego doszło 11 czerwca po godz. 19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że grupa siedmiu nastolatków przebywała w okolicach ulicy Mostowej w Sieradzu. Jeden z chłopców wszedł na przęsło mostu. Najprawdopodobniej stojąc na nim stracił równowagę i spadł na ziemię. Natychmiastowej pomocy udzielił chłopcu mężczyzna przejeżdżający tam rowerem, a potem ratownicy medyczni. Wezwano również helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego chłopca do szpitala.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u