Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dobra wiadomość dla pasażerów zduńskowolskiego MPK. Będą darmowe kursy podczas święta miasta

Dobra wiadomość dla pasażerów zduńskowolskiego MPK. Będą darmowe kursy podczas święta miasta

mpkdniezdW związku z obchodami Dni Zduńskiej Woli' 2019 w sobotę i niedzielę 15-16 czerwca Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Zduńska Wola, w uzgodnieniu z władzami miasta udostępnia specjalny autobus z bezpłatnymi przejazdami na trasie: ŁASKA/SZKOLNA – KARSZNICE – ŁASKA SZKOLNA.

 

- Na trasie Łaska/Szkolna – Karsznice autobus będzie kursował co godzinę, rozpoczynając od godziny 17.15 do 23.15 (20.15 - przerwa). Jednocześnie MPK informuje, że po zakończeniu wieczornych koncertów będą dwa dodatkowe kursy do Karsznic o godz. 0.00 oraz 0.30. Wszystkie kursy będą bezpłatne. Do Karsznic rozpoczynają bieg od przystanku Łaska/Szkolna jadąc trasą linii 1, uwzględniając obowiązujący objazd związany z inwestycją przebudowy dróg ul. Łaska-Świerkowa.
- Na trasie Karsznice – Łaska/Szkolna autobus będzie kursował co godzinę, rozpoczynając od godziny 17.45 do 23.45 (20.45 - przerwa). Kursy bezpłatne z Karsznic rozpoczynają bieg od przystanku Leśmiana jadąc trasą linii 5 do przystanku Łaska/Szkolna uwzględniając obowiązujący objazd związany z inwestycją przebudowy dróg ul. Łaska-Świerkowa. - Autobus z darmowymi przejazdami będzie kursował z napisem MPK ZDUŃSKA WOLA oraz umieszczoną na przedniej szybie tablicą „DNI ZDUŃSKIEJ WOLI BEZPŁATNY KURS”.
Jednocześnie MPK informuje, że wszystkie kursy zgodne z weekendowym rozkładem jazdy MPK będą realizowane bez zmian z koniecznością zakupu biletu.

Pełny program tegorocznych Dni Zduńskiej Woli na: -->
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/9944-dni-zduskiej-woli-wystastroway-10-czerwca-potrwaj-do-niedzieli-16-czerwca
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/9960-miasteczko-zotnickiego-po-raz-szosty

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u