Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Joanna Trzcińska laureatką The Best Artist 2019 w Winnicy

Joanna Trzcińska laureatką The Best Artist 2019 w Winnicy

trzcinskaJoanna Trzcińska, nauczycielka Liceum Plastycznego w Zduńskiej Woli długo będzie wspominać zakończony niedawno Międzynarodowy Plener w Winnicy na Ukrainie. Mało tego, że została tam finalistką plenerowego konkursu, to jeszcze otrzymała w nim nagrodę główną - odznaczenie The Best Artist 2019

 

I ciekawostka: To odznaczenie ze szczerego złota! Joanna Trzcińska tak komentuje to wydarzenie na FB: - Bardzo się z tego cieszę, bo nie było łatwo. W plenerze brało udział prawie trzydziestu artystów z sześciu krajów! Zdecydowanie przydała mi się znajomość języka rosyjskiego i ... umiejętność rysowania. Plener-konkurs patronatem objęło Ministerstwo Kultury Ukrainy, a głównym organizatorem był fantastyczny człowiek, Narodowy Artysta Ukrainy Wołodymir Kozjuk. Dziękuję wszystkim, dzięki którym wzięłam udział w tym konkursie, no i wszystkim uczestnikom, dzięki którym było fajnie, interesująco i bardzo sympatycznie. Sympatycznej Joasi Trzcińskiej gratulujemy!

lek.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u