Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 26-latka z Krzyworzeki przygniótł samochód! Zginął na miejscu

26-latka z Krzyworzeki przygniótł samochód! Zginął na miejscu

policja2Wieluńscy policjanci pod nadzorem tamtejszej Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia w miejscowości Krzyworzeka, gmina Mokrsko. Śmierć na miejscu poniósł tam 26- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego.

 

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę 23 czerwca około godz. 12.20. 26-letni mężczyzna naprawiał samochód na terenie swojej posesji. Kiedy znajdował się pod autem, audi znajdujące się na podnośniku spadło i przygniotło go. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować, przybyły na miejsce zdarzenia lekarz pogotowia stwierdził jego zgon. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna prawdopodobnie niewłaściwie zabezpieczył pojazd.
Policja apeluje: pamiętajmy, że prace wykonywane pod samochodem należą do szczególnie niebezpiecznych. Zsunięcie się samochodu z niewłaściwie zabezpieczonego podnośnika lub podłożonych kamieni, cegieł, kołków, itp. może być przyczyną tragedii. Dlatego przy naprawach podwozia pojazdu najbezpieczniej jest korzystać z odpowiedniej platformy czy kanału samochodowego.

KaMiS

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u