Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Młode Siewie SIERADZKIE CIACHO, CZYLI BARTŁOMIEJ KUROWSKI III WICEMISTEREM POLSKI

SIERADZKIE CIACHO, CZYLI BARTŁOMIEJ KUROWSKI III WICEMISTEREM POLSKI

PIORNIK1Tegoroczny konkurs na Mistera Polski przyniósł wspaniałe wieści dla Sieradza. Spośród wielu przystojnych mężczyzn do finału dostał się Sieradzanin, Bartłomiej Kurowski. Wiemy o nim, że od kilku lat mieszka w Warszawie, że studiował śpiew operowy w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Oprócz tego jest trenerem personalnym, masażystą oraz chętnie udziela się charytatywnie.

We wspomnianym konkursie, 6 listopada okrzyknięto go III Wicemisterem Polski 2019. Za swoje inne zalety i zasługi dostał także tytuły Mistera Talentu oraz Mistera Charytatywności. To niezwykły zaszczyt oraz przepustka do kariery nie tylko w modelingu, ale także w show-biznesie, aktorstwie czy innych podobnych dziedzinach. Ogromnie cieszymy się z sukcesu naszego Bartłomieja Kurowskiego i trzymamy kciuki za jego dalszy rozwój. Skupmy się teraz nieco bardziej na samych konkursach piękności. Kiedyś brały w nich udział tylko kobiety. Pokazywały się publiczności w różnych odsłonach - od pięknych wieczorowych sukni po stroje kąpielowe. Zwyciężczyni nakładano na głowę koronę i nadawano jej miano najpiękniejszej z wszystkich dam. Dzisiaj w konkursach piękności występują również mężczyźni. Tak jak kobiety prezentują swoje ciało, przedstawiają swoje zainteresowania i opowiadają historie swojego życia.
Zatem, czy mężczyźni również lubią się podobać? Uważam to za pytanie retoryczne. To leży w naturze człowieka. Każdy z nas lubi być atrakcyjnym. Żyjemy w czasach, w których każdy dba o siebie i swoje ciało. Uprawianie sportu i zdrowe odżywianie stało się bardzo modne. Jest to jak najbardziej pozytywne zjawisko. Dzięki temu można osiągnąć idealną sylwetkę. Atrakcyjny mężczyzna to mężczyzna zadbany, umięśniony, męski. Takich też możemy oglądać w wyborach Mistera Polski. Każdy z uczestników chce się pokazać z jak najlepszej strony. Walczą o tytuł, sławę oraz karierę. Widać, że czują się w tym pewnie i swobodnie. Warto też zaznaczyć, że konkursy te cieszą się oglądalnością wśród płci pięknej. Można więc śmiało stwierdzić, że słusznie się stało, że konkursy piękności są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To kolejny przykład równouprawnienia płci. Każdy w nas może się spełniać w tym co kocha i w czym czuje się dobrze. W czasach, w których tak wiele mówi się o wolności i tolerancji już nic nie powinno budzić w nas zdziwienia. Zwłaszcza ludzka natura.

Kinga Tokarska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySąsiad, wpadając niespodziewanie,
Zwłaszcza gdy sobie ciut golnie,
Zawsze zadaje mi to pytanie:
Kiedy to wreszcie pier....?

Co dzień się zmiany wprowadza nowe,
Czyniąc to dość nieudolnie. Sąsiad się ciągle łapie za głowę: Przecież to zaraz pier......

Ja mu tłumaczę, że taką władzę
Wybraliśmy dobrowolnie,
A on mi na to: Nic nie poradzę,
Ale to wkrótce pier......

Tak jak przed laty, proces odnowy
Musi się zacząć oddolnie.
Naród po rozum pójdzie do głowy,
I w końcu wszystko pierdolnie.

Z tego powodu logiczny wniosek
Nasuwa się mimowolnie:
Gdy prawda dotrze do miast i wiosek,
Wtedy to z hukiem pie......

Koła historii, jak uczą dzieje,
Toczą się szybciej lub wolniej,
Lecz każdy reżim, mam tę nadzieję,
Wcześniej czy później pier......

Wybaczcie, proszę, że poemacik
Zakończę nieco frywolnie,
Ale pocieszyć pragnę współbraci,
Że to niebawem pier.....

autor: Wojciech Dąbrowski

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u