Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Młode Siewie Ideał, a może jednak nie?

Ideał, a może jednak nie?

Będąc małą dziewczynką nie miałam problemu z określeniem jaki powinien być mój mąż. Rozmawiając z koleżankami wyobrażałyśmy sobie, że będzie przystojny i kochany, czarujący niczym książę z bajki, które omawiałyśmy na lekcjach lub rodzice opowiadali nam przed zaśnięciem.

Chciałabym do tej pory mieć takie ideały, jednak z biegiem czasu zauważyłam, że ideał się zmienia, bo realia naszego życia ulegają zmianie i nie liczy się to, czy przyjedzie on po nas na białym koniu w lśniącej zbroi, aby uratować nas przed złą macochą, bądź złym czarownikiem. Jednak znalazłam kilka elementów, które powinien mieć każdy nasz wybranek.

„To ona”- pierwsza i najważniejsza rzecz. Sposób w jaki traktuje Cię przy znajomych. Nigdy nie powie to: Kasia, Zosia, czy Anka. Mówiąc „ona” pokazuje, że mówił o Tobie wcześniej, co znaczy, że nie jesteś dla niego pierwszą lepszą koleżanką, i że mu zależy. Nie musi ciągle powtarzać Ci, ile dla niego znaczysz, bo chyba nie chodzi o to, żeby mówić. Ważne, by przekładało się to na czyny. Niech każdego dnia poprzez zwykłe rzeczy daje Ci odczuć to, że jesteś najważniejsza na świecie. Zwróć uwagę na to, jak Cię nazywa. W końcu o wiele lepiej brzmi jesteś „ładna” niż jesteś „sexy”. Używając drugiego określenia daje znać, że liczy się dla niego tylko to jak wyglądasz, a nie to co masz w środku. Ważne jest też to, żeby zawsze łapał Cię za rękę. Jest to niby mały gest, ale daje bliskość przyjętą w miejscach publicznych, dodatkowo pokazuje, że łączy Was coś więcej. Czujesz się przy nim dobrze? To kolejny znak, że ma w sobie pierwiastek ideału, bo tylko z człowiekiem dobranym do nas w odpowiedni sposób możemy czuć się swobodnie. Dodatkowo zawsze powinien wiedzieć jak Ci pomóc, przecież o to chodzi, żeby mieć w nim wsparcie, jeśli porusza Twoje serce nie tylko je raniąc i kiedy przy tym wszystkim całuje Cię w czoło, to masz już 99 procent szans, że jest idealny…

A co z pozostałym jednym procentem? Co się w ni mieści? Właśnie tu pojawia się mała niepewność. Czy mając tyle pozytywnych cech, nie ma w sobie pierwiastka zła? Niewierności, nadmiernej zazdrości? Trudno na to odpowiedzieć. Dlatego zanim totalnie oddasz się zaufaniu pamiętaj, że na poznanie trzeba czasu. Patrząc na niejedną parę zauważamy, że największe wady partnerów widać z biegiem czasu. Zawsze więc aktualne jest jedno pytanie…  
Jesteś w stanie wytrzymać wady, jakie ma Twój ukochany, żeby móc na co dzień korzystać z tych 99 procent zalet jakie posiada?
Odpowiedź należy tylko do Ciebie…

"Idealny mężczyzna powinien zawsze mówić więcej, niż myśli, i zawsze więcej myśleć, niż mówi." Oscar Wilde


Siwa

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u