Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Galeria Fotorelacje Prokuratura Rejonowa w Wieluniu wciąż zamknięta

Prokuratura Rejonowa w Wieluniu wciąż zamknięta

waznePo raz kolejny w czasie trwającej pandemii przedłużono zamknięcie dla bezpośredniej obsługi petentów Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje w komunikacie Jolanta Szkilnik, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Sieradzu: "W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, informujemy, że do 30 kwietnia 2021 roku wprowadzono zakaz przyjmowania interesantów. Jednocześnie informujemy, że jest możliwość nawiązania kontaktu telefonicznego pod nr: 043 843 78 20 oraz drogą elektroniczną po adresem email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ."

 

Prokuratura Rejonowa w Wieluniu swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje gminy:
- Powiat Wieluński: Wieluń, Biała, Czarnożyły, Konopnica, Mokrsko, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin, Wierzchlas.
- Powiat Wieruszowski: Bolesławiec, Czastary, Galewice, Lututów, Łubnice, Sokolniki, Wieruszów.
- Powiat Pajęczański: Działoszyn, Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Pajęczno, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce.
Od początku pandemii w powiecie wieluńskim stwierdzono ponad 3,1 tys zakażeń, w wieruszowskim blisko 1.3 tys, a w pajęczańskim ponad 2,2 tys. Odpowiednio w tych powiatach zmarło: 100, 74 i 77 chorych, a objętych kwarantanną jest obecnie (dane z 4 marca br.): 98, 148 i 134 zakażonych. Liczba zakażeń na 10 tys. mieszkańców wynosi odpowiednio w tych powiatach: 0.79, 1.43 i 1.17.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u