Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Galeria Fotorelacje Przez telefon uratowali życie człowiekowi

Przez telefon uratowali życie człowiekowi

policja1To nieprawdopodobne, ale zwykła telefoniczna informacja uzyskana od przypadkowego mężczyzny uratowała życie człowiekowi, 54-letniemu mieszkańcowi gminy Warta.

 

17 stycznia 2017r. około godziny 17.30 policja otrzymała telefoniczną informację, że w przydrożnym rowie na terenie gminy Warta leży prawdopodobnie pijany mężczyzna. Patrol policji odnalazł leżącego na śniegu mężczyznę. Funkcjonariusze wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Ponadto miał on również problemy z utrzymaniem równowagi. Z uwagi na stan nietrzeźwości jak i zagrożenie wychłodzeniem organizmu, po badaniu lekarskim mężczyzna został przewieziony do sieradzkiej komendy.

Policja ponownie zwraca się z apelem aby w podobnych przypadkach reagować jak opisany wyżej anonimowy mężczyzna. Gdyby nie jego postawa 54 – latek w ciągu kilku nocnych godzin mógłby zamarznąć lub odnieść poważne obrażenia ciała. Pamiętajmy jeden telefon na policję 997 lub 112 może komuś uratować życie bądź zdrowie. Nie bądźmy obojętni. Tym bardziej, że w najbliższych dniach, a szczególnie w nocy prognozowane są spore spadki temperatury.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u