Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Galeria Fotorelacje Starostwo Powiatowe w Łasku zaprasza ogłosiło konkurs na logo i hasło promujące powiat

Starostwo Powiatowe w Łasku zaprasza ogłosiło konkurs na logo i hasło promujące powiat

Two-is-better-than-one.-150x150Także powiat łaski chce mieć swoje logo oraz hasło promujące. Ogłoszono więc konkurs na wybranie najlepszego projektu logo oraz hasła promocyjnego, które staną się wizytówkami powiatu łaskiego i będą wykorzystane w przyszłości w materiałach oraz akcjach promocyjnych.

 

Zadanie dotyczące hasła polega na opracowaniu hasła promującego powiat łaski, które będzie mogło być używane we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych. Hasło powinno składać się z nie więcej niż piętnastu wyrazów. Zadanie dotyczące logotypu polega na opracowaniu znaku graficznego, który będzie mógł być używany jako logo powiatu. Nagrodą główną w kategorii „logo” jest pakiet graficzny COREL Draw z licencją do użytku komercyjnego oraz upominki rzeczowe od sponsorów. Nagrodą główną w kategorii „hasło” będą bony i nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów konkursu.

Spośród uczestników konkursu zostaną rozlosowane również nagrody pocieszenia w postaci voucherów ufundowanych przez wszystkich partnerów konkursu: Over Group, sklep AMPER, sklep Marwis, Niko – ubezpieczenia, Anglostrefa – szkoła języków obcych, restaurację Wenecja, salon MMER i innych. Projekty hasła lub logo należy dostarczyć wraz z czytelnie wypełnioną i podpisaną Kartą Zgłoszenia (Załącznik nr 1 do Regulaminu) w jeden z następujących sposobów:
-przesłać w formie elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
-przesłać pocztą tradycyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Łasku, Południowa 1, 98-100 Łask, z dopiskiem: Konkurs na Logo i Hasło Powiatu (projekty prosimy dostarczyć na podpisanej płycie CD).
-dostarczyć bezpośrednio do budynku Starostwa Powiatowego w Łasku, pokój 7 (projekty prosimy dostarczyć na podpisanej płycie CD)

Prace konkursowe zgłaszać można do 24 listopada 2017 r. do godziny 15!
Pełny regulamin dostępny na: http://lask.com.pl/wp-content/uploads/2017/10/Regulamin-konkursu-na-has%C5%82o-i-logo.pdf

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u