Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Galeria Fotorelacje Klaudia Ratajewska z Sędziejowic wśród najpiękniejszych nastolatek łódzkiego

Klaudia Ratajewska z Sędziejowic wśród najpiękniejszych nastolatek łódzkiego

klaudiaTrzeba przyznać, że 16-letnia Klaudia Ratajewska z Sędziejowic zrobiła wrażenie na jurorach i publiczności finału konkursu Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2019. Do finału tego konkursu trafiło tylko osiemnaście dziewcząt. Dla Klaudii był t pierwszy start w konkursach piękności.

 

Oto jak Klaudia Ratajewska opowiadała o swoim udziale w konkursie słuchaczom Radia Ziemi Wieluńskiej:
- Chodzę do szkoły w Sędziejowicach. W czasie wolnym gram w koszykówkę i jeżdżę konno. Zgłosiłam się do konkursu, bo chcę przeżyć przygodę i oczywiście wygrać! Chciałabym też przejść do ogólnopolskiego konkursu Miss Polski. Moje marzenie – chcę zostać modelką. Interesuję się światem modelingu już od dziecka. Inspirują mnie Anja Rubik i Gigi. Do konkursu zgłosiłam się sama, bo już od dłuższego czasu przeglądałam internetowe kanały Miss Ziemi Łódzkiej. W ubiegłym roku nie wyszło, było za późno, a w tym roku się udało. Teraz myślę, że uda mi się pogodzić próby z obowiązkami szkolnymi i egzaminem gimnazjalnym. Wspierają mnie moi bliscy i przyjaciele. Z dziewczynami startującymi w konkursie zdążyłyśmy się poznać, bardzo się polubiłyśmy. Cieszę się, że mamy taki team.

(opr. KJB)

foto: Radio ZW

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u