Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Darmowa aplikacja na 25-lecie Radia Ziemi Wieluńskiej

Darmowa aplikacja na 25-lecie Radia Ziemi Wieluńskiej

aplikacjaRadio Ziemi Wieluńskiej ma na swoje 25-lecie prezent dla słuchaczy. To darmowa aplikacja do słuchania RZW,, stworzona specjalnie na tę okazję!. Jest już dostępna, można ją pobrać na smartfon z systemem android.

Oto jak mówił o tym na antenie tej stacji prezes Zarządu RZW, Gabriel Wyględacz: - Aplikację można już pobierać oficjalnie ze sklepu Play. Pobrać ją można na system android, wystarczy w wyszukiwarce wpisać Radio ZW online. To jest fizycznie nasza aplikacja, stworzona na nasze zapotrzebowanie przez naszą lokalną wieluńską firmę, która również tworzy dla nas stronę internetową. Nowa strona internetowa już praktycznie jest gotowa, obecnie trwają testy, sprawdzamy funkcjonalność. Jeśli państwo, korzystając z tej aplikacji, mają jeszcze pomysły, jak ją wykorzystać i co jeszcze można usprawnić, to prosimy o taki kontakt. Jeżeli chodzi o stronę internetową, również o taki kontakt będziemy prosili. Strona będzie nowocześniejsza, bardziej przyjazna, bardziej intuicyjna i przede wszystkim dostosowana do potrzeb współczesnych, czyli inaczej wyświetlać będzie się w telefonie komórkowym, inaczej na smartfonie, inaczej na tabletach, inaczej w przeglądarkach w komputerach. Wszystko po to, aby było łatwiej, przyjemniej, szybciej i dostępniej dla naszych użytkowników. Wszystko powstaje z myślą o naszym jubileuszu - 25-leciu Radia ZW. Aplikację można już polecać i przekazywać, przez Messengera lub inne formy komunikacji, informacje o aplikacji online do odsłuchiwania streamingu radiowego, czyli słuchania radia w telefonie komórkowym, w smartfonie z systemem android. Nowa strona internetowa zacznie działać niebawem. Zaś apliklację na smartfona pobierzecie z Google Play.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u