Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Marta Bakalarczyk Miss Zduńskiej Woli 2012!

Marta Bakalarczyk Miss Zduńskiej Woli 2012!

18listomiskiNiecierpliwi i złośliwi mówili podczas sobotniego wieczoru w Hotelu ,,Hades'' w Zduńskiej Woli, że przyznawanie tytułów od licznych sponsorów ( co zresztą cenne) i ostateczne wybory Miss Zduńskiej Woli 2012 trwało dłużej, niż prezentacja kandydatek do zaszczytnego tytułu. A ten w Zduńskiej Woli przyznawany był już po raz jedenasty.

Jurorzy też polubili jedynki i tytuł, najpiękniejszej zduńskowolanki przyznali kandydatce z numerem 1, czyli Marcie Bakalarczyk, niespełna 17-letniej uczennicy ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli. Przyznajmy, że jej nominacja wyzwoliła wśród uczestników Gali bardzo różne emocje. Wielu gości było zaskoczonych takim werdyktem. Ale ten stał się faktem! Marta odebrała koronę z rąk Miss Zduńskiej Woli'2011, Joanny Dąbrowskiej. Dostała też wiele nagród, m.in. od prezydenta Zduńskiej Woli, Piotra Niedźwieckiego. Tytuł II wicemiss zdobyła kandydatka z numerem 4 - Martyna Durkowska. Martyna to także faworytka zespołu siewie.tv Urocza blondynka odebrała z rąk red. Krzysztofa Lisieckiego szarfę dla Miss siewie.tv. Po prostu - swoimi wdziękiem urzekła nas jak żadna inna! I wicemiss Zduńskiej Woli została Martyna Lechowicz, sieradzanka z numerem 11, a Miss Foto Anna Wołynkiewicz z nr 6. Warto podkreślić, że zaprzyjaźniony z siewie.tv tygodnik Extra Zduńska Wola na swoją miss wybrał pannę z nr 12, czyli Adriannę Janicką. Wszystkie dziewczyny dostały także szarfy od Gazety Regionalnej organizatora konkursu, firmy INTER CRAFT Marka Tomaszewskiego ze Zduńskiej Woli oraz zaproszenie na kolację od właścicieli restauracji Hades.  
Tegoroczna Gala Miss Zduńskiej Woli, była rzeczywiście wyjątkowa i zupełnie inna od poprzednich dziesięciu. Choćby ze względu na stylistkę. Kandydatki przypominały bowiem gwiazdy kina amerykańskiego z lat 40. i 50. I taki też był cel stylizacji - na pin-up girl, czyli styl dziewczyn z lat pięćdziesiątych XX wieku.
W stylizacji pomagali kandydatkom przedstawiciele firm: Galeria La Mody Ślubnej Perle , Gatta i Wola, Folly Mood Atelier, Galeria Mody Sukien Ślubnych Jolanty Juszczak, także Monika Wdowińska, Agnieszka Mazurek, Anna Kubiak i Barbara Lach oraz wiele innych osób i firm. Informację filmową z Gali Miss Zduńskiej Woli'2012 pokażemy już jutro, zaś reportaż - w najbliższy piątek.

ED6

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak wrócą nasi piłkarze z Kataru?

Niewiarygodne! Nasi piłkarze polecieli na mistrzostwa świata chronieni przez samoloty F-16.
To już wielki sukces.
A jak wrócą? MiG-iem!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u