Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zduńskowolanka I Wicemiss Polonia 2020 Województwa Łódzkiego

Zduńskowolanka I Wicemiss Polonia 2020 Województwa Łódzkiego

missW miniona sobotę 12 bm. Teatr Wielki w Łodzi był miejscem Gali Finałowej Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020. W konkursie startowało osiemnaście dziewcząt, a wśród nich sieradzanka i zduńskowolanka. Ta druga zdobyła tytuł I Wicemiss Polonia 2020 Województwa Łódzkiego.

 

Justyna Jarczewska ma 19 lat, jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli. Teraz rozpocznie studia na Uniwersytecie Łódzkim. Do finału Miss Polonia 2020 dostała się także Milena Terka, tegoroczna absolwentka I LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu, która studiować będzie najprawdopodobniej na Politechnice Łódzkiej. Miss Polonia 2020 Województwa Łódzkiego 2020 została Klaudia Plesiak z Łodzi. Tytuł II Wicemiss przyznano Katarzynie Blando z Brzezin. Konkurs Miss Polonia Województwa Łódzkiego organizowany jest od 2006 r. przez Agencję IGO-ART z Łodzi.

lek.

fot: Grzegorz Gałasiński

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u