Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Karnawałowo, muzycznie, bez nudy w "Centrali''

Karnawałowo, muzycznie, bez nudy w "Centrali''

centralaSą jeszcze wolne miejsca na bal karnawałowy w Klubie Muzycznym ,,Centrala'' w Zduńskiej Woli. Zabawa odbędzie się w najbliższy piątek, 25 stycznia! - Proponujemy fantastyczną zabawę karnawałową w szalonych rytmach rock'n'rolla! - przypomina na naszych łamach Katarzyna Rojek, współwłaścicielka klubu.

 

Co proponuje ,,Centrala'' na krótki w tym roku karnawał? Tegoroczną imprezę karnawałową zdominują rytmy rockabilly, czyli najwcześniejsza forma rock and rolla, powstała z połączenia bluesa, boogie, bluegrassu i country. Za pierwsze nagrania tego gatunku uznaje się utwory powstałe w 1954 r. Nagrania Elvisa Presleya, Jerry'ego Lee Lewis'a, Johnny'ego Cash'a, czy Roy'a Orbisona określane są właśnie jako rockabilly. Rockabilly to nie tylko rock´n´roll. To także sexy pin-up girls, hot-rody, moda lat 50., ale również old school kolorowy tatuaż z klasycznymi motywami marynarki morskiej (tzw. Sailor Jerry tattoo) na przykład: jaskółki, serca, kotwice i oczywiście czaszki. Moda: rockabilly fashion jest bardzo charakterystyczna! Podkreśla talię kobiety - wąsko upięte gorsety - które zwrócą uwagę na biust i pas oraz bogata spódnica do kolan. Najczęściej używane są w niej motywy kropek, czereśni lub jaskółek. Warto zatem przejrzeć szafy babć i dziadków oraz odwiedzić okoliczne secondhandy w poszukiwaniu ubrań z tamtych lat.
Organizatorzy liczą na inwencję uczestników! Czerwień, czerń i biel, kwiaty we włosach i wyżelowane włosy to podstawa tego wieczoru !!! - Puśćcie wodze fantazji i zabawcie się razem z nami. U nas możecie liczyć na najwięcej ROCK'N'ROLLA w karnawale na jednej imprezie !!! Na prawdziwe szaleństwo, także na prawdziwy zespół grający na żywo, prawdziwego DJ'a i na prawdziwe stroje karnawałowe - dodaje pani Kasia.
Wieczór uświetni zespół Burnin' Hearts, który zagra doskonałe aranżacje na przemian z blokami w wykonaniu DJ'a. Linki do mediów Burnin' Hearts:
http://www.youtube.com/watch?v=MnHSvJ7H_BU
http://www.youtube.com/watch?v=sYcaFq7g-ec
http://www.youtube.com/watch?v=_GdJPju4n1U
Wstęp na tę imprezę karnawałową to jedynie 30 zł od osoby (w tym coś do picia i do jedzenia). Rezerwacje przyjmowane są pod nr. tel. 794 150 891 po godz. 16 lub pod adresem e-mail: CLOAKING . Ale bal nie będzie jedyną propozycją ,,Centrali'' na ten weekend. W czwartkowy wieczór tradycyjnie już jam sesion, w sobotni - "Tańce hulanki swawole", a w niedzielę wspólne oglądanie kultowego już filmu z Cezarym Pazurą w roli głównej "Nic śmiesznego". Siewie.tv gorąco na te mroźne dni poleca ,,Centralę''!

ED

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u