Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Festiwal Róż w Łasku i Dni Czastar odwołane

Festiwal Róż w Łasku i Dni Czastar odwołane

FestiwalRozWiele samorządów i placówek kulturalnych w regionie liczyło na to, że koronawirus osłabnie w tym roku na tyle, że życie powróci do tego sprzed pandemii. I choć rząd co kilka tygodni luzuje obostrzenia, to COVID-19 wciąż jest z nami obecny. Obowiązujące przepisy oraz zakaz organizowania imprez masowych wskazują, że przyszłość zaplanowanych na początku tego roku wydarzeń kulturalnych w okresie letnim jest bardzo niepewna. Dlatego po raz kolejny w Łasku i w Czastarach podjęto już trudne decyzje o odwołaniu planowanych w okresie wakacyjnym wydarzeń.

 

W Łasku zdecydowano o przełożeniu lipcowego Festiwalu Róż na przyszły rok. Z kolei, w gminie Czastary zapadła decyzja o odwołaniu tegorocznych Dni Czastar. Nie odbędzie się towarzysząca im od kilku lat masowa impreza biegowa - Czastarska Piątka. Organizatorzy tych wydarzeń mają nadzieję, że odbędą się one w 2022 roku, kiedy pandemia pozostanie złym wspomnieniem, a wszyscy będą mogli bawić się w plenerze na łaskim święcie kwiatów i czastarskim dniu.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u