Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wyjątkowy koncert, w wyjątkowym miejscu. Prosto z ukrytego między polami i lasami „ŁASK-awego Garażu”

Wyjątkowy koncert, w wyjątkowym miejscu. Prosto z ukrytego między polami i lasami „ŁASK-awego Garażu”

stella_thmb_small-350x408Po miesiącach ciszy znów zrobi się głośno i muzycznie w "ŁASK-awym Garażu" w podłaskich Wronowicach. Organizatorem koncertu, podczas którego wystąpi Stellarnotes jest Łaski Dom Kultury.

 

Zawsze z przyjemnością promujemy młodych, zdolnych artystów, do tego z naszego regionu - zachęca ŁDK. Stellarnotes czyli Maciej Szustak, to wykonawca porywającej fuzji rock’n’rolla, rapu i bluesa. Artysta, mimo młodego wieku, współpracował już choćby z legendą polskiego jazzu, Michałem Urbaniakiem. W tym roku miał premierę jego nowy album pt. „Dochodzi Północ”
Ta płyta to porządna dawka energii i emocji. Jedyny w swoim rodzaju BluesRap, połączenie gitarowego brzmienia z zabawą beatboxem i mądrymi tekstami. Przygotujcie się na jedyny w swoim rodzaju „One-Man Band”. Występ odbędzie się 21 maja o godz. 20 zgodnie z zachowaniem wszystkich przepisów dotyczących obecnej sytuacji sanitarno-epidemiologicznej. Wejściówka to „co łaska”, w trakcie koncertu wrzucana do kapelusza, czyli tyle ile przybyli uważać będą za stosowne. Ponieważ limit osób na wydarzeniu jest ograniczony, ŁDK prosi o wcześniejsze rezerwowanie miejsc pod numerem telefonu 600 637 292.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u