Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "SZLAK BOSYCH STÓP" POWSTAJE W UNIEJOWIE. NA WĘDRÓWKI BEZ BUTÓW

"SZLAK BOSYCH STÓP" POWSTAJE W UNIEJOWIE. NA WĘDRÓWKI BEZ BUTÓW

boso8Trudno wyobrazić sobie panoramę Uniejowa bez rzeki Warty. W mieście, wzdłuż obu jej brzegów trwają prace inwestycyjne. Już niedługo teren ten zaoferuje mieszkańcom i turystom szereg nowych atrakcji. Wśród nich znajdzie się m.in. „Szlak Bosych Stóp”.

 

„Szlak Bosych Stóp” to rodzaj ścieżki spacerowo –terapeutycznej o zróżnicowanym podłożu przystosowanym do marszu bez obuwia. Atrakcja ta przeznaczona jest dla każdej grupy wiekowej. Zapewnia rekreację ruchową oraz aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Spacer po takiej ścieżce korzystnie wpływa na zdrowie poprzez wszechstronny masaż stóp różnym rodzajem podłoża. Tego rodzaju rozwiązania są bardzo popularne na zachodzie Europy, chociażby w Niemczech. Przez tamtejszych lekarzy są zalecane jako spacery pobudzające krążenie.
Uniejowski „Szlak Bosych Stóp” powstanie z kilku odcinków o różnej nawierzchni i różnej konstrukcji. Poszczególne odcinki będą się składały z takich materiałów jak: kostka granitowa cięta, piasek rzeczny, otoczaki rzeczne oraz okrąglaki drewniane. „Szlak Bosych Stóp” o długość 1.200 metrów i powstaje w okolicy mostu na lewym brzegu Warty. Będzie integralną częścią przecinających się ścieżek mających połączenie z jednej strony z ciągiem spacerowym w kierunku północnym, a z drugiej strony z chodnikiem prowadzącym do przystani kajakowej.

KaMi S

fot. uniejow.pl A co proponują Termy Uniejów od 29 maja? O tym na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/13404-termy-uniejow-z-wielk-promocj-czasow-od-29-maja-wykupisz-dwie-godziny-pluskasz-si-przez-trzy

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u