Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Handlowała podrobioną odzieżą

Handlowała podrobioną odzieżą

259-129794Podrobioną odzież renomowanych marek zabezpieczyli policjanci z komisariatu w Błaszkach. Nielegalnym towarem handlowała 36-letnia mieszkanka powiatu sieradzkiego. Wartość podrobionej odzieży szacuje się wstępnie na około 20 tysięcy złotych.

 

Błaszkowscy policjanci monitorując środowisko przestępcze ustalili, że 36-letnia mieszkanka powiatu sieradzkiego mogła zajmować się sprzedażą odzieży. 11 maja funkcjonariusze skontrolowali miejsce zamieszkania kobiety podejrzewanej o nielegalny handel. Podczas przeszukania jej domu policjanci znaleźli odzież z zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wartość tych podróbek oszacowano na około 20 tysięcy.
36-latka została zatrzymana i przewieziona do miejscowego komisariatu. Kobieta usłyszała zarzut wprowadzania do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi. Prawo własności przemysłowej za taki czyn przewiduje wysoką grzywnę, karę ograniczenia wolności albo karę do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u