Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sąsiedzki Dzień Dziecka w Karsznicach

Sąsiedzki Dzień Dziecka w Karsznicach

ddbasenyDzieciaki z kolejarskiej dzielnicy Zduńskiej Woli - z Karsznic także mogą liczyć na szereg atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Zaplanowano je jednak na 2 czerwca, bo dzień wcześniej wiele atrakcji czekać będzie dla całej społeczności dziecięcej w okolicach nowego aquaprku przy ul. Kobusiewicza 20, który we wtorek zostanie otwarty (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/13451-zduska-woda-nowe-baseny-w-zduskiej-woli-na-dzie-dziecka ).

 

W Karsznicach animacje dla dzieci, gry, zabawy konkursy, wspólne ognisko przy muzyce – to wszystko czekać będzie od godz. 17 przy ul. Wojska Polskiego (ogródki działkowe) w czasie Sąsiedzkiego Dnia Dziecka. W przypadku niepogody impreza odbędzie się w Filii Miejskiego Domu Kultury, przy ul. 1 Maja 5-7.
O innych atrakcjach dla dzieci w regionie więcej na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/13438-dzie-dziecka-w-regionie-co-i-gdzie-zaplanowano
Ceny biletów na zduńskowolski aquapark znajdziecie na: --> https://zdunskawoda.pl/wybor-biletu/

KaMi S

karsznicaDD

ddbaseny2

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u