Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Przemycał narkotyki, teraz posiedzi

Przemycał narkotyki, teraz posiedzi

269-131113Zduńskowolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przemyt środków odurzających. 23 latek usłyszał już zarzut dotyczący przemytu znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara od 3 lat do 15 lat pozbawienia wolności. Został tymczasowo aresztowany.

 

Zduńskowolscy kryminalni po raz kolejny uderzyli w przestępczość narkotykową. Dzięki zebranym informacjom, 3 czerwca w godzinach popołudniowych zatrzymali 23-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, podejrzanego o przemyt narkotyków. Mężczyzna znany był policjantom, gdyż już wcześniej wchodził w konflikt z prawem. Funkcjonariusze ustalili, że 23-latek wraca z zagranicy, gdzie zakupił narkotyki. Na trasie S-8, na wysokości miejscowości Czechy zauważyli Audi, którym miał poruszać się podejrzany. Zatrzymali auto. W samochodzie znajdował się 23 latek oraz dwóch jego kompanów - mieszkańców Zduńskiej Woli w wieku 24 i 28 lat. Policjanci podczas przeszukania samochodu zabezpieczyli łącznie ponad 260 gramów środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste, które były ukryte w torbie sportowej.
Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani, a 23-letni zduńskowolanin, do którego należały narkotyki, usłyszał już zarzut przemytu znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Zduńskiej Woli, podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

KPP w Zduńskiej Woli

269-131108

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u