Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Groźny wypadek na drodze S-8

Groźny wypadek na drodze S-8

259-131225Na drodze S-8 kierujący dafem z naczepą najechał na stojącego na pasie awaryjnym fiata ducato, którego kierowca znajdował się poza pojazdem. W wypadku ucierpiał 39-letni kierowca fiata, który z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 11.30 na drodze ekspresowej S-8 w kierunku Warszawy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 60-letni kierowca dafa z naczepą najechał na stojącego na pasie awaryjnym fiata ducato. Jego kierowca znajdował się poza pojazdem, prawdopodobnie usuwał awarię. W wyniku tego ciężarówka przebiła bariery energochłonne i wpadła do rowu. 39-letni kierowca fiata mieszkaniec powiatu bełchatowskiego z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do sieradzkiego szpitala. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu. Z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Zbadali również stan trzeźwości kierowcy dafa. Wynik wskazał, że był on trzeźwy. Przez kilka godzin droga była zablokowana. Policjanci zorganizowali i kierowali na objazdy. Okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u