Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kurtyny wodne ulgą na upały

Kurtyny wodne ulgą na upały

kurtynaNa wieruszowskim Rynku i na terenie miejscowego skateparku ustawiono kurtyny wodne, dzięki którym można odetchnąć i ochłodzić się w czasie upałów. - Pamiętajmy również o zapewnieniu wody dla wszystkich spragnionych stworzeń, a przede wszystkim tych czworonożnych i skrzydlatych. Przygotowaliśmy dla nich miskę z wodą, która znajduje się przy wejściu do Urzędu Miejskiego - informuje burmistrz Rafał Przybył.

 

Kurtyny wodne stanęły też w Wieluniu oraz w Sieradzu przy Zielonym Ryneczku od strony ul. Jana Pawła II. Jak zapowiadają tamtejsi włodarze, jeśli upały nie odpuszczą w miastach pojawi się więcej takich urządzeń. W Buczku z kolei złapać oddech w upały można przy tężni solankowej. Ta, w kształcie truskawki znajduje się na targowisku "Mój Rynek". Niestety, jak to bywało w latach uprzednich, nie ma wciąż kurtyny przy zduńskowolskim Ratuszu. Mieszkańcy zachodzą w głowę: dlaczego? A temperatura na placu Wolności, który przypomina przysłowiową patelnię przekraczała w niedzielę w słońcu 45 stopni Celsjusza, a w cieniu 34! Nawet po godz. 21 termometry odnotowywały w tych okolicach 31 stopni...

KaMi S

Fot. Gmina Wieruszów/FB

uszowmiska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u